Prírodný parfum MILK Eau de Parfum – 50 ml

Produkt skladom
87,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 4. - 29. 4.

  • bezpečné doručenie

DEDCOOL – MILK je hypnotickou tajnou prísadou, ktorá prestupuje všetky Dedcool parfumy. Táto kompozícia tajných ingrediencií dostala názov MILK a zaslúžila si byť nielen súčasťou a ikonickým podpisom Dedcool parfumov, ale teraz vystupuje z davu a stáva sa svojou vlastnou identitou. Ľudia hovoria, že MILK je vôňa, akú predtým nikdy nepoznali. Je neopísateľná, nazachytiteľná slovami. Stane sa vašou súčasťou, splynie s pokožkou a vytvorí auru jedinečnosti.

Táto jemná, perfektne vyvážená krémová, mäkká a čistá vôňa, môže byť použitá buď samostatne, alebo ako podklad pod akýkoľvek iný parfum. Biele pižmo v srdci parfumu má tú moc, že umožní ostatným zložkám vône zažiariť. Ak túžite po vôni, ktorá bude na každom človeku voňať úplne unikátne, vyberte MILK. Ak túžite po vôni, s ktorou budete môcť tvoriť a prispôsobiť si svoj olfaktorický svet podľa nálady, vyberte MILK.

Hlava: bergamot
Srdce: biele pižmo
Základ: ambra

MILK bola svojím spôsobom výzvou – ide totiž o veľmi zložitú kompozíciu, ktorá bola dotvorená k úplnej dokonalosti. Úplne prvá aplikácia môže byť trochu silná, vyčkajte ale pár sekúnd, nechajte parfum usadiť a pripravte sa na úžasný zmyslový zážitok. Sľubujeme, že sa zamilujete!

Vôňa je vyrobená bez vody, s 30-35% obsahom vonných látok, 60-70% alkoholu, obsahujúci organické ingrediencie. V parfumoch Dedcool nenájdete okrem už spomínanej vody ani parabény, ftaláty, živočíšne zložky, či akékoľvek karcinogény.

Zloženie: ALCOHOL DENAT., Fragrance (PARFUM), D-ALPHA-tocopherol (VITAMIN E), * CERTIFIED ORGANIC extracts OF OFFICINALIS (Borago) EXTRACT *, Sambucus nigra (ELDER) FLOWER EXTRACT *, Camellia sinensis LEAF EXTRACT * , Equisetum arvense (horsetail) EXTRACT *, Punica granatum (Pomegranate) EXTRACT *, ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) LEAF EXTRACT *, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT *, Trifolium pratense (CLOVER) EXTRACT *, Althaea OFFICINALIS (MARSHMALLOW) ROOT EXTRACT *, ROSA CANINA FRUIT (ROSE HIP) EXTRACT *, Chamomilla recutita (Matricaria) FLOWER EXTRACT (Chamomile) *, Cucumis sativus (Cucumber) FRUIT EXTRACT *, Humulus lupulus (hopsať) EXTRACT *, Daucus CAROTA SATIVA (CARROT) EXTRACT *, Macrocystis Pyrifera (KELP) EXTRACT *, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT *, ILEX paraguariensis LEAF (Yerba mate) EXTRACT *, CITRUS GRANDIS (gRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT *, FUCUS vesiculosus (BLADDERWRACK) (SEAWEED) EXTRACT *, MALVA sylvestris (MALLOW) EXTRACT *, Porphyra YEZOENSIS (RED Algae) EXTRACT * * CERTIFIED ORGANIC extracts

>Žiadna z dielčich ingrediencií nie je testovaná na zvieratách.

Značka DEDCOOL
Katalógové číslo DED_4739
Objem 50 ml
O značke / DEDCOOL

Ak by ste vyrastali v LA, v prostredí, kde sa obaja vaši rodičia venujú vývoju beauty produktov, a hrať by ste sa chodili do laboratória, tiež by vás stretol osud podobný tomu, aký mala Carina Chaz – zakladateľka značky Dedcool. Svoju značku založila v roku 2016, keď vo svojich 21 rokoch predstavila svoju prvú sériu vôní. Značka vstúpila do sveta vôní svojim nevšedným postojom, ktorý v sebe snúbi vysokú kvalitu, prírodné ingrediencie, moderný dizajn a unisexové zameranie vôní, ktoré na každom človeku voňajú inak. Naša vôňa nás identifikuje a je neoddeliteľnou súčasťou našej identity. Zaslúžime si najvyššiu kvalitu a najčistejšie prírodné ingrediencie. Na tomto základe sú formované všetky vône Dedcool. Značka sa hrdo hlási k prívlastku vegan, non-toxic, Cruelty-free, a sama seba vníma ako "naturally chic". 

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 27. 4.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 27. 4.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 27. 4.
Skladom, u vás už 27. 4.