Probiotica with Digezyme

Produkt nie je skladom.
20,90 €
Produkt nie je skladom.

Vegánske probiotiká s obsahom 13 probiotických kmeňov a komplexom bioaktívnych enzýmov. Vďaka probiotickým biokultúram bude vaše zažívanie v pohode a vďaka tomu budete v pohode aj vy. Črevný mikrobióm má totiž vlastnosti súvisiace so vstrebávaním živín zo stravy, vitalitou, odolnosťou a tiež psychickou kondíciou. Probiotiká Orangefit obsahujú celkom 13 (!) dôležitých probiotických kmeňov, patentovaný komplex enzýmov Dygezyme®, extrakt z papáje (obsah prirodzene sa vyskytujúcich enzýmov) a enzým bromelaín získaný z ananásu. Probiotiká Orangefit sú úplne rastlinného pôvodu a sú teda vhodné pre každého, kto hľadá účinnú podporu a reštart zažívania a celkovej kondície.

Čo sú to probiotiká a prečo ich potrebujeme
Probiotiká sú mikroskopické organizmy prospešné pre nás zažívací trakt a tým aj pre celé telo. V našom zažívacom trakte sa prirodzene vyskytujú (hovorí sa im mikrobióm) a starajú sa o spracovávanie živín zo stravy a likvidáciu nežiaducich organizmov a častíc, ktoré môžeme nechtiac skonzumovať. Podľa najnovších poznatkov tiež ovplyvňujú tzv. osu gut-brain, čo znamená, že majú vlastnosti súvisiace s psychickou kondíciou.

Dobrým zdrojom probiotík sú fermentované (kvasené) potraviny (miso, kvasená zelenina, tempeh, kefíry, kimči), ich pravidelná konzumácia ale môže byť obtiažna, a preto môžu pomôcť doplnky stravy. Nedostatočná hladina potrebných mikroorganizmov v zažívacom trakte môže viesť k dlhodobej únave, zhoršenej kondícii, zhoršenej kvalite spánku a k rozvoju depresie.

Bioaktívne enzýmy a reštart metabolizmu
Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bioaktívnych enzýmov, vyrobených šetrnou metódou fermentácie: Proteáza, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza. Ďalším zdrojom enzýmov je extrakt z papáje a bromelaín. Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalýzu a riadenie biochemických reakcií v procese odbúravania a štiepenia živín.

Orangefit - Vytvorme zdravší svet
> 100% rastlinné zdroje - prémiová kvalita
> trvalo udržateľný rozvoj - európska produkcia + prednostne európske suroviny (uhlíková stopa)
> etický prístup - pre budúce generácie
> bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek
> GMO free
> 100% recyklovateľné obaly

Čo Probiotiká Orangefit obsahujú?
> probiotické biokultúry - celkom 13 druhov: Bifidobacterium breve, Lactose bacilicus casei, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acido ssp lactis, Bifidobacterium longum, Enterococcus faeciumed
> enzýmy - komplex enzýmov Dygezyme® - (celkom 5 druhov - amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza)
> bromelain - enzým získaný z ananásu
> extrakt z papáje - prírodný extrakt obsahujúci prirodzene sa vyskytujúce enzýmy

Balenie: 60 kapsúl

Dávkovanie: Berte 1-2 kapsule denne, najlepšie nalačno. Balenie obsahuje podľa dávkovania 30-60 denných dávok.

Upozornenie: Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo užívania liekov sa pred použitím poraďte s odborníkom.

Zloženie: Každá kapsula obsahuje 13 probiotických kmeňov:Bifidibacterium breve, Lactobacillus casei, Streptococcus thermophillus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus salivarius, Bifi. ssp lactis, Bifidobacterium longum, Enterococcus faecium.

Ostatné zloženie: ryžový koncentrát, škrob, inulín, DigeZyme® (enzýmový komplex), extrakt z papáje, ananásový bromelaín, protispekavá látka mastnej kyseliny viazanej na vápnik, vegánska HPMC kapsula (hydroxypropyl metylcelulóza).

Značka ORANGEFIT
Katalógové číslo OF_43027
Poznámka 60 kapslí
O značke / ORANGEFIT

Let’s Create A Fitter World. Holandská značka Orangefit ponúka etickú športovú a doplnkovú výživu najvyšších parametrov, zameranú na nasledujúce nosné ciele: 100% rastlinné zdroje – prémiová kvalita (GMO free) – udržateľný rozvoj (nízka uhlíková stopa) – prednostne európske suroviny – bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek – 100% recyklovateľné obaly. Motto Orangefit: Naše hodnoty určujú náš cieľ! Prajeme si, aby ste sa cítili fit a zdraví. Zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovcov cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez zbytočného preťažovania našej matky Zeme. Vytvorme zdravší svet!

Mohlo by sa vám páčiť