Probiotický čistič na kúpeľňu

14,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 18. 10. - 20. 10.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

BYOMS Probiotický čistič kúpeľní obsahuje starostlivo vybrané a vyvážené prírodné ingrediencie. Starostlivosť, ktorá chráni a stará sa o vašu kúpeľňu. Výrobok obsahuje probiotické baktérie, ktoré udržujú prirodzenú mikroflóru a bránia množeniu patogénnych baktérií. Účinne odstraňuje vodný kameň, eliminuje nepríjemný zápach a zanecháva pocit sviežosti a čistoty. Z kúpeľne odstráni aj nahromadené nečistoty.

> 99.9% zložiek je prírodného pôvodu
> Bez konzervantov
> Obsahuje živé probiotické baktérie – bacillus coagulans
> Bezpečný na denné používanie
> Biologicky rozložiteľný materiál
> Nie je škodlivý pre ľudí ani životné prostredie
> Vo výrobku sú použité starostlivo vyberané organické prísady, ktoré sú 100% vegánske a netestované na zvieratách
> Úplne bez konzervačných látok, fosfátov, farbív, chlóru a syntetických materiálov, ale aj napriek tomu má výrobok dlhú trvanlivosť – minimálne 3 roky

POUŽITIE
Pred použitím sprej pretrepte. Nastriekajte na povrch a nechajte 2-5 minút pôsobiť, kým sprej nezaschne. Následne povrch očistite handričkou alebo hubkou. Pri odstraňovaní vodného kameňa sprej nastriekajte a nechajte pôsobiť 10-15 minút. Sprej môžete použiť aj na toaletu. Nastriekajte dovnútra misy a okolo toalety - čistič odstráni nečistoty a nechcený zápach.

ZLOŽENIE
<5 % neiónové povrchové aktívne látky*.
Obsahuje tiež: vodu, sekvestranty, alkohol, regulátor kyslosti, denaturant, mikroorganizmy.
*Rastlinné povrchové aktívne látky

Značka BYOMS
Katalógové číslo BY008
Objem 400 ml
O značke / BYOMS

Značka Byoms spochybňuje potrebu používania zbytočných chemikálií a antibakteriálnych prípravkov pri čistení domácnosti. Misiou značky je využívať „dobré“ a prospešné baktérie (probiotiká), ktoré prirodzene bojujú so „zlými“ baktériami spôsobujúcimi choroby alebo zápachy. Byoms zahajuje túto revolúciu a bez ostichu sa vydávajú do boja proti baktériám. Tím Byoms vyvinul skupinu zdravých baktérií, ktoré použili v udržateľných domácich prípravkoch na pranie a čistenie domácnosti.

Mohlo by sa vám páčiť