Repelent – Do lesa

Produkt nie je skladom.
12,50 €
Produkt nie je skladom.

Nenechajte si kaziť nepríjemným hmyzom vaše prechádzky, kempovanie alebo grilovačky a obstarajte si repelent od značky Mylo. Veľmi dobre sa aplikuje na pokožku ale aj na oblečenie. Hlavnou zložkou repelentu je hydrolát levandule úzkolistej, ktorá je doplnená zmesou esenciálnych olejov. Chráňte sa pred hmyzom týmto prírodným repelentem!

Slovenská značka mylo sa najprv zameriavala len na výrobu mydiel. Neskôr začala majiteľka s výrobou aj ostatnej kozmetiky. Súčasne tu nájdete kozmetiku pre celú rodinu a dokonca aj pre vašich štvornohých miláčikov. Každý výrobok je ručne vyrábaný z prírodných produktov a následne balený do eko recyklovaných obalov.

Zloženie: Lavandula Angustifolia Flower Water, Pelargonium Asperum Flower Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Cymbopogon Martinii Oil, Pimenta Racemosa Leaf Oil, Potassium Sorbate, Citric Acid, Arginine, Eugenol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*, Farnesol*.
*prirodzene sa nachádzajúce v esenciálnych olejoch.

FOTO: Nora a Jakub Čaprnka

Značka MYLO
Katalógové číslo MY_SDL
Forma tekutá
Vôňa bylinná
O značke / MYLO

Majiteľka slovenskej značky Mylo začala najskôr s výrobou mydiel podľa knihy, ktorú jej darovala kamarátka. Každý výrobok je ručne vyrábaný z prírodných produktov a následne balený do estetických eko recyklovaných obalov. Hlavným posolstvom značky je, že najdôležitejšie je zdravie nášho tela, a preto je potrebné ho tak trochu rozmaznávať. Čistota, príroda, jednoduchosť a vône, to je MYLO.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 27. 6.
Bio arganový olej NOBILIS TILIA
21,50 €
Skladom, u vás už 27. 6.
Avokádový olej NOBILIS TILIA
12,50 €