Robotické kresliace rameno

Produkt skladom
99,90 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 8. 7. - 10. 7.

  • bezpečné doručenie

Line-us je robotické kresliacie rameno, ktoré pomocou skutočného pera prenáša na papier vaše kresby vlnitými čiarami. Je malé a prenosné, takže môžete kresliť kdekoľvek. Spojenie s ním nadviažete pomocou internetu a vďaka bezplatnej aplikácii môžete posielať výtvory priateľom, zdieľať náčrty alebo obdivovať výtvory ostatných roboumelcov!

Unikátny robotík, ktorý dodá vašej kreativite technologický šmrnc!

Line-us box obsahuje: Line-us kresliaci robot, kufrík, magnetická doska, USB kábel, príručka s pokynmi v anglickom jazyku.

Line-us je prenosný, dodávaný v platovom kufríku. Napájanie cez USB, ktoré je súčasťou balenia. Aplikáciu stiahnete tu: https://www.line-us.com/software.html je k dispozícií ako pre Windows systém tak aj iOs. Môžete inštalovať na iPad, iPhone, ale aj na všetko čo má systém android. Line-us pracuje s akýmkoľvek písacím nástrojom s maximálnym priemerom 13 mm.

Značka LINE-US
Katalógové číslo LINEUS_123
Rozmer 97 × 25 × 79 mm, kreslíci plocha: 60 × 90 mm
Poznámka CE, FCC certifikácia, Line-us nie je hračka
O značke / LINE-US

Durrell a Rob, dvaja muži, ktorí sa cez dvadsať rokov venovali vývoju technológií, softvérov, fotografiu ... Durrell pracoval so spoločnosťami Apple, IDEO, Berg, Nokia, Microsoft a mnohých ďalších. Už od roku 1990 sa zaoberá prepájaním produktov s internetom. Rob sa okrem práce technika zaoberal aj fotografovaním a vyrobil stroj pre automatické vytváranie fotografií. Spoločne s Durrellom vytvorili malé prenosné kresliaci rameno Line-us, ktoré s pomocou internetu prenáša vlnitými čiarami kresbu z vášho počítača na papier. Je to unikátny robotík, ktorý dodá vašej kreativite technologický šmrnc!

Mohlo by sa vám páčiť

Strúhatko MOLESKINE
Produkt u vás už 15. 7.
Produkt u vás už 15. 7.
Produkt u vás už 15. 7.
Produkt u vás už 15. 7.