Rohová štvormiestna pohovka Cartagena – pravý roh

2 199,90 €   –51 %
1 077,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 18. 9. - 22. 9.

  • bezpečné doručenie

Súčasťou 4 dekoračné vankúše o veľkosti 40 × 40 cm.

Použité materiály: rám – masívne borovicové drevo, preglejka, nožičky – strieborné z ocele.

Obsahuje pružiny, ktoré sa vyznačujú pružnosťou, trvanlivosťou posedu a bezproblémovým používaním. Zároveň zaisťujú priedušnosť, a preto sú vhodné aj pre alergikov. Maximálna nosnosť je 400 kg.

Martindale hodnota poťahu je 45 000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, napr. u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie). Látka je vyrobená zo 100% syntetických vláken. Je veľmi jemná na dotyk. Farba látky nie je homogénna, čo vyplýva z jej textúry. Látka je veľmi odolná voči oderu (Martindale Test 45 000, gramáž 330 g/m²).

Ak chcete svoj kúsok udržať v perfektnom stave, tak by ste nemali zabúdať na pravidelné odstraňovanie prachu a nečistôt. Jemným ťahom utrite čistou suchou utierkou dbajte na to, aby ste nepoškodili povrch.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, keďže bude produkt vyrábať špecificky na objednávku pre vás, a teda mu nevznikne situácia, že bude mať už vyrobené a nepredané kusy zbytočne skladom, teda zero waste, ktorý my sami podporujeme. Žiaľ, s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladáme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete novú pohovku zajtra. Tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka COSMOPOLITAN DESIGN
Katalógové číslo RC_CARTAGENA1
Rozmer 304 × 160 × 85 cm
Farba béžová
Poznámka vyrobené v Európe
Váha 119 kg
Materiál textil
O značke / COSMOPOLITAN DESIGN

Energia najväčších svetových miest vložená do štýlového nábytku. To je kolekcia Cosmopolitan Design, ktorá bola vytvorená pre tých, ktorí milujú rýchly život a štýl. Ich kreslá, pohovky a opierky hlavy budú perfektným doplnkom pre veľké mestské apartmány, útulné obývacie izby a spálne.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 49 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 18. 9.
Zľava 49 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 18. 9.
Zľava 49 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 18. 9.
Zľava 49 %
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 18. 9.