Sada 2 ks: Čakrové sviece – Porozumenie a Liečenie

Produkt skladom
14,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 19. 8. - 21. 8.

  • bezpečné doručenie

ZELENÁ SVIECA – LIEČENIE, stretnutie s vlastným srdcom: výborná podpora pri rozhodovaní sa citom, pomáha nám dostať sa do vlastného stredu, uvedomovať si naše skutočné potreby, činiť rozhodnutia zo srdca a žiť ozajstnejšie. Pomáha pri nedostatku priestoru a prírody. Navodzuje uvoľnenie a relaxáciu. Priťahuje peniaze pre naše skutočné potreby, t.j. potreby nášho srdca. Liečenie tela, srdca a vzťahu k prírode.

MODRÁ SVIECA – POROZUMENIE, mier a ochrana: prináša atmosféru mieru a ochranu. Tíši spory a nedorozumenia, zjednodušuje komunikáciu. Pomáha načúvať vnútornému hlasu a intuícii.

Vyrobené v Českej republike z RSPO certifikovaného oleja z palmových plodov – čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo. Na zapálenie použite špajdľu.

Máme radi dažďové pralesy, preto sú sviečky Cereus vyrobené z certifikovaného palmového oleja, ktorý je produkovaný v rámci trvalo udržateľného poľnohospodárstva, bez rúbania dažďových pralesov, za férových pracovných podmienok a platového ohodnotenia. Pri produkcii palmového oleja s certifikáciou RSPO je naviac zaistená ochrana ohrozeným druhom živočíchov a rastlín, ktoré sa v pestovateľských oblastiach vyskytujú. Kúpou sviece z RSPO certifikovaného palmového oleja tak podporujete citlivý prístup k prírode a ľuďom.

Značka CEREUS
Katalógové číslo B804_B805
Rozmer výška 21 cm, ø 5,5 cm
Farba zelená / modrá / smíšená
Poznámka Vyrobené v Českej republike. Doba horenia: cca 90-100 hodín.
Materiál sklo, RSPO certifikovaný palmový olej
O značke / CEREUS

Za horským či mořským vzduchem už nemusíte cestovat do tisíce kilometrů vzdálených destinací. Solné lampy české značky Cereus vám totiž ozdravné účinky solných krystalů poskytnou i v pohodlí vašeho domova či kanceláře, kdykoliv budete potřebovat.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 19. 8.
Nové
Skladom, u vás už 19. 8.
Nové
Skladom, u vás už 19. 8.
Skladom, u vás už 19. 8.