Miska Pion

Produkt skladom
26,90 €   –55 %
12,11 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 25. 4. - 29. 4.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Pion od spoločnosti House Doctor je ideálny tanier na servírovanie chutných cestovín a vytvorenie toho správneho kulinárskeho zážitku. Sčasti funkčný, sčasti štýlový, široký okraj dokonale rámuje pokrm a vytvára rovnováhu oproti hĺbke taniera. Vďaka bielej škvrnitej glazúre a porcelánovému materiálu je ideálny ako súčasť každodenného stolovania so štýlovým nádychom. Použite ho spolu s ostatnými predmetmi z jedálenskej súpravy Pion a kombinujte s obľúbenými pohármi a obrúskami. Tanier je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo 206260106
Farba Grey / White
Rozmer 6,5 × ø25 cm
Váha 0,77 kg
Zľava 40-60%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásna ukážka toho, že poctivá ručná práca sa naozaj oplatí. Tento krásny materiál pozdvihne úroveň každého interiéru a dodá nádych kvality a luxusu. Odporúčame opatrné zaobchádzanie pri jeho čistení, no nedekorované kúsky je možné umývať v umývačke a používať v mikrovlnke. Medzi jeho najväčšie výhody určite patrí vysoká mechanická odolnosť a nižšia nasiakavosť hmoty proti klasickej keramike.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

Hlboký tanier na cestoviny Nordic BROSTE COPENHAGEN
53,90 €
- 10 %
Sada 6 ks – Tanier Comporta BAZAR BIZAR
107,91 € 119,90 €
- 10 %
Sada 6 ks – Tanier Cascais BAZAR BIZAR
107,91 € 119,90 €
Sada 6 ks – Tanier oválny Cascais
Sada 6 ks – Tanier oválny Cascais
Varianty:16 × 7 × 3 cm /
- 10 %
Sada 6 ks – Tanier oválny Cascais BAZAR BIZAR
89,91 € 99,90 €