Sada 4 Espresso šálok Bird Nest

Produkt nie je skladom.
19,90 €   –63 %
7,36 €
Produkt nie je skladom.

Další z moderných výrobkov, ktoré oživia váš život. Táto sada 4 šálok z rodiny Ring, doplní tie, ktoré máte doma. Opäť je tu pohodlný silikónový krúžok, ktorý vám umožní piť váš horúci nápoj pohodlne a bez obáv z popálenia sa. Vzor hrnčeka je inšpirovaný národným štadiónom v Pekingu, ktorému sa hovorí Vtáčie hniezdo. Štadión bol využitý v roku 2008 na letných Olympijských a paralypijských hrách a znovu bude využitý na zimných Olympijských a paralypijských hrách v roku 2022.

Vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry.

Pre PO: navrhol dánsky návrhár Frank Kerdil.

Značka PO: SELECTED
Katalógové číslo 627
Rozmer ∅ 4,7 × 6,5 cm
Objem 60 ml
Farba čierna
Poznámka sada obsahuje 4 šálky
Materiál porcelán, silikón
porcelán: Porcelán je krásna ukážka toho, že poctivá ručná práca sa naozaj oplatí. Tento krásny materiál pozdvihne úroveň každého interiéru a dodá nádych kvality a luxusu. Odporúčame opatrné zaobchádzanie pri jeho čistení, no nedekorované kúsky je možné umývať v umývačke a používať v mikrovlnke. Medzi jeho najväčšie výhody určite patrí vysoká mechanická odolnosť a nižšia nasiakavosť hmoty proti klasickej keramike.
O značke / PO: SELECTED

Meno ,,PO:" bolo inšpirované pánon Edward de Bono. Ide o alternatívny spôsob myslenia, ktorý pomáha ľuďom pristupovať k problémom novým, tvorivejším spôsobom namiesto toho, aby sa zbytočne stresovali.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Sada 2 ks – Hrnčeky CORKCICLE.
41,90 €
Nové
Sada 2 ks – Hrnčeky CORKCICLE.
41,90 €
- 50 %
Skladom, u vás už 7. 3.
Espresso hrnček Berica HOUSE DOCTOR
1,95 € 3,90 €
- 60 %
Skladom, u vás už 7. 3.
Hrnček Berica HOUSE DOCTOR
3,40 € 8,50 €