Šedomodrý tanier Rustic malý

Produkt nie je skladom.
12,50 €   –55 %
5,63 €
(produkt možno kúpiť len v sade po 4 ks)
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Privítajte svojich hostí štýlovo s krásne prestretým stolom. Rustikálny je pekný tanier na tortu od spoločnosti House Doctor. Tanier je ručne vyrobený z keramiky a má peknú rustikálnu glazúru v sivých a modrých tónoch. Rustikálny vzhľad vytvára pri stole atmosféru a osobnosť. Tanier je ideálny na poctivé koláče a dezerty. Keďže je tanier ručne vyrobený z keramiky, môžete sa stretnúť s odchýlkami v dizajne. Výrobok je vhodný do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo HC0801
Farba šedá
Rozmer ∅ 20,5 cm
Zľava 40-60%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásna ukážka toho, že poctivá ručná práca sa naozaj oplatí. Tento krásny materiál pozdvihne úroveň každého interiéru a dodá nádych kvality a luxusu. Odporúčame opatrné zaobchádzanie pri jeho čistení, no nedekorované kúsky je možné umývať v umývačke a používať v mikrovlnke. Medzi jeho najväčšie výhody určite patrí vysoká mechanická odolnosť a nižšia nasiakavosť hmoty proti klasickej keramike.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

Hlboký tanier na cestoviny Nordic BROSTE COPENHAGEN
53,90 €
- 20 %
Tanier Neri BLOOMINGVILLE
19,92 € 24,90 €
- 20 %
Tanier Safia BLOOMINGVILLE
11,92 € 14,90 €
- 20 %
Tanier Okayama BLOOMINGVILLE
19,12 € 23,90 €