Sada 6 ks: Čakrové sviece

Produkt nie je skladom.
45,50 €   –15 %
38,90 €
Produkt nie je skladom.

ZELENÁ SVIECA – LIEČENIE, stretnutie s vlastným srdcom: výborná podpora pri rozhodovaní sa citom, pomáha nám dostať sa do vlastného stredu, uvedomovať si naše skutočné potreby, činiť rozhodnutia zo srdca a žiť ozajstnejšie. Pomáha pri nedostatku priestoru a prírody. Navodzuje uvoľnenie a relaxáciu. Priťahuje peniaze pre naše skutočné potreby, t.j. potreby nášho srdca. Liečenie tela, srdca a vzťahu k prírode.

MODRÁ SVIECA – POROZUMENIE, mier a ochrana: prináša atmosféru mieru a ochranu. Tíši spory a nedorozumenia, zjednodušuje komunikáciu. Pomáha načúvať vnútornému hlasu a intuícii.

ŽLTÁ SVIECA – SEBAVEDOMIE, sústredenie a vytrvalosť: na posilnenie oblasti brucha, vôle a schopnosti dosiahnuť to, po čom túžime. Rozjasnenie života, pomáha zviditeľniť naše priania a plány. Zaháňa zimné depresie a splín. Je taktiež vhodná na oslavu „zberu“ a víťazstvo. Pomáha pri sústredení pri štúdiu.

FIALOVÁ SVIECA – TRANSFORMÁCIA, liečenie skrz transformáciu situácie: pomáha pozvať do nášho života hlboko transformujúcu energiu pre dušu aj telo. Je veľmi vhodná v obdobiu kríz a veľkých životných zmien. Keď neviete, kam v živote smerovať a necítite zmysel života. Keď vás bolí hlava alebo máte príliš mnoho vážnych starostí.

ORANŽOVÁ SVIECA – TVORIVOSŤ, pre dobrú náladu a iskru k tomu: pre navodenie spontánej, hravej, uvoľnenej atmosféry. Pri stretnutiach s vytúženým partnerom a pre ich privolanie. Pre posilnenie inštinktov, príťažlivosti, polarity, ale taktiež tvorivosti a nadšenia.

DÚHOVÁ SVIECA – POZNÁVANIE, rozšírenie obzorov: pre potešenie zmyslov, pri zoznamovaní s čakrami, ak chcete na nejaký problém, vzťah alebo svet nahliadnuť z viacerých úrovní. Veľkolepá oslava.

Vyrobené v Českej republike z RSPO certifikovaného oleja z palmových plodov – čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo. Na zapálenie použite špajdľu.

Máme radi dažďové pralesy, preto sú sviečky Cereus vyrobené z certifikovaného palmového oleja, ktorý je produkovaný v rámci trvalo udržateľného poľnohospodárstva, bez rúbania dažďových pralesov, za férových pracovných podmienok a platového ohodnotenia. Pri produkcii palmového oleja s certifikáciou RSPO je naviac zaistená ochrana ohrozeným druhom živočíchov a rastlín, ktoré sa v pestovateľských oblastiach vyskytujú. Kúpou sviece z RSPO certifikovaného palmového oleja tak podporujete citlivý prístup k prírode a ľuďom.

Značka CEREUS
Katalógové číslo CRS_7CAKER
Rozmer výška 21 cm, ø 5,5 cm
Farba oranžová / fialová / zelená / modrá / smíšená / žltá
Poznámka Vyrobené v Českej republike. Doba horenia: cca 90-100 hodín.
Materiál sklo, RSPO certifikovaný palmový olej
O značke / CEREUS

Za horským či mořským vzduchem už nemusíte cestovat do tisíce kilometrů vzdálených destinací. Solné lampy české značky Cereus vám totiž ozdravné účinky solných krystalů poskytnou i v pohodlí vašeho domova či kanceláře, kdykoliv budete potřebovat.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 17. 12.
Zľava 15 %
Skladom, u vás už 17. 12.
Zľava 15 %
Skladom, u vás už 17. 12.
Zľava 15 %
Skladom, u vás už 17. 12.