Šedomodrý tanier Rustic veľký

Produkt nie je skladom.
16,50 €   –15 %
14,03 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Keramika dodá vášmu stolu teplo a osobitosť. Rustic je rustikálny tanier od spoločnosti House Doctor so severským a moderným vzhľadom. Tento tanier je ideálny na dni, keď chcete s prestieraním stola urobiť niečo navyše. Či už ide o obyčajný stredajší večer, alebo slávnostné stretnutie. Tanier je ručne vyrobený z keramiky. Rustikálna glazúra je zachovaná v sivých a modrých tónoch, ktoré dodajú vašej miestnosti živosť a osobitosť. Keďže je tanier vyrobený ručne, môžete sa stretnúť s odchýlkami v dizajne. Výrobok je vhodný do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry. 

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo HC0800
Farba šedá
Rozmer ∅ 27,5 cm
Zľava do 20%
Materiál keramika
keramika: Krásna keramická práca je niečo, čo chce mať každý doma. Nádhera keramiky je vykúpená iba jej krehkosťou, takže odporúčame jemné a opatrné zaobchádzanie pri čistení a premiestňovaní. Oproti svojej krehkosti je však keramika prekvapivo pevná a zároveň má skvelú odolnosť voči vysokým teplotám.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 50 %
Skladom, u vás už 24. 6.
Sklenená miska Kiosk HÜBSCH
13,45 € 26,90 €
Betónová misa – svetlošedá
Betónová misa – svetlošedá
Varianty:S / M / L
Skladom, u vás už 24. 6.
Betónová misa – svetlošedá GRAVELLI
53,90 €
Misa Hobnail KLIMCHI
99,50 €
- 50 %
Skladom, u vás už 24. 6.
Hnedý tanier Cara HOUSE DOCTOR
13,45 € 26,90 €