Šampón na vlasy 9 divov kvetov 200 ml

Produkt nie je skladom.
11,90 €
Produkt nie je skladom.

Prípravok určený na starostlivosť ašetrné prečistenieextrémne suchej, svrbiacej, šupinatej a ekzematickej pokožky hlavy slupinami ana vypadávanie vlasov. Jemný šampón na vlasy obsahuje:borákový olej - je bohatý na kyselinu gama-linolénovú vo výške 17 až 26%, obsahuje viac než 30%kyseliny linolovej, sprievodné látky, ako fytosteroly, beta-karotén, vitamíny D, E aK1. Olej preniká hlboko do pokožky a pomáha vjej obnovovaní. Dobre hydratuje, zbavuje pokožku vlasov suchosti a svrbenia. Na základe jeho veľkého obsahu kyseliny gama-linolénovej sa predurčuje na liečbu atopického ekzému ainých dermatitíd; bojuje proti svrbeniu suchej pokožky hlavy, zlepšuje zdravie adlhovekosť vlasov,pomáha oddialiť plešatosť a iné typy problémov s vypadávaním vlasov.

Extrakty deviatich kvetov: lipa malolistá, rumanček kamilkový, nechtík lekársky, púpava lekárska, fialka voňavá, sedmokráska obyčajná, echinacea purpurová, borák lekársky, levanduľa lekárska.

Zloženie: Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Xanthan Gum, Borago Officinalis Seed Oil, Tilia Cordata Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Taraxacum Officinale Flower Extract, Viola Odorata Flower Extract, Bellis perennis L. Flower Extract, Echinacea Purpurea Flower Extract, Borago Officialis Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sorbic Acid, Formic Acid

Značka BOTANICA SLAVICA
Katalógové číslo 8586017854529_BS
Objem 200 ml
O značke / BOTANICA SLAVICA

Botanica Slavica je česko-slovenská rodinná firma, ktorá vyrába čisto prírodnú kozmetiku, vytvára ju s veľkou láskou k remeslu. Jej príbeh je dojemný a začal, keď si dvaja súrodenci, Lenka a Honza, z nostalgie prechádzali starú stodolu svojho dedka. V nej objavili bylinkárskej a liečiteľské spisy ich prababičky, ktoré boli tak precízne vedené a bolo jasné, že v jej práci musí niekto pokračovať. A tak sa brat a sestra pustili do dokončenia prababičkinej práce, z ktorej vzišla kozmetika plná prírody, vôní a liečivých rodinných kúziel.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 3. 3.
Skladom, u vás už 3. 3.
Skladom, u vás už 3. 3.
Skladom, u vás už 3. 3.