Sedemmiestna zamatová pohovka Panoramic Elio – ľavý roh

4 700,50 €   –44 %
2 645,43 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 24. 6. - 26. 6.

  • Výdajne po celej SR

S nadrozmernou objednávkou vás samozrejme nenecháme na holičkách, dopravu aj takto veľkého kúsku od nás budete mať zadarmo. V prípade doručenia v rámci Bratislavy je v cene aj výnos 2 člennou posádkou.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Súčasťou 2 dekoračné vankúše veľkosti 30 × 55 cm.

Použité materiály: rám – masívne borovicové drevo, preglejka, drevovláknitá doska, pružiny, nožičky – zlaté železné. Výška nožičiek – 20 cm.

Obsahuje pružiny, ktoré sa vyznačujú vysokou pružnosťou, trvanlivosťou posedu a bezproblémovým používaním. Zároveň zaisťujú priedušnosť, a preto je vhodná aj pre alergikov. Maximálna nosnosť je 650 kg.

Rozmery celkovej sedacej plochy – 130 × 45 × 57 cm. Rozmery bočných opierok – 70 × 14 cm. Výška zadnej opierky – 52 cm. Výplň sedákov – vysoko odolná polyuretánová pena 30 kg/m³ a vatovanie 200 g/m². Výplň opierky – vysoko odolná polyuretánová pena 30 kg/m³ a vatovanie 200 g/m².

Martindale hodnota je 80 000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, napr. u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie). Táto látka je veľmi príjemná, mäkká a jemná na dotyk. Je veľmi flexibilný, takže dokonale obopína všetky krivky sedacej súpravy. Pohovka je veľmi odolná a farba nebude blednúť v priebehu rokov. Pranie a žehlenie povolené.

Aby bol nábytok v perfektnom stave, je z neho potrebné pravidelne odstraňovať prach a nečistoty. Utrite ho čistou suchou handričkou a dajte pozor, aby ste nepoškodili alebo neroztrhli čalúnenie. Nepoužívajte výrobky, ktoré nie sú určené pre tento typ povrchu. V prípade tekutých alebo mastných škvŕn primárne používajte handričku navlhčenú horúcou alebo mydlovou vodou. Pre udržanie hustoty a farby by mal byť nábytok umiestnený min. 50 cm od radiátora alebo sporáka, a mali by ste ho vyvarovať priamemu slnečnému žiareniu, aby sa zabránilo blednutiu farieb.

Nepoužívajte žiadne abrazívne prostriedky (bielidlo, čpavok atď.). Ktoré by mohli váš nábytok poškodiť.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, pretože bude produkt vyrábať špecificky pre vás, nanestane tak situácia, že budú už vyrobené kusy zbytočne stáť na sklade, je to teda zero waste, ktorý podporujeme. S tým ale žiaľ súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladali sme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete pohovku zajtra, tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka MILO CASA
Katalógové číslo MIL_UL_49_H1_ELIO1
Farba béžová
Rozmer 337 × 244 × 95 cm
Poznámka vyrobené v Európe
Váha 158 kg
Zľava 40-60%
Materiál zamat
zamat: O zamatu možno rozhodne povedať, že hreje, zútulní akýkoľvek interiér a dodá nádych slávnostného vzhľadu a originality. Zo všetkého najviac je však príjemný na dotyk, preto sa využíva na nábytok, doplnky ale aj oblečenie.
O značke / MILO CASA

Milo Casa ponúka kolekciu originálneho nábytku s moderným dizajnom. Značka dbá na správny výber všetkých použitých materiálov a komponentov tak, aby svojim zákazníkom poskytla  produkty výnimočnej kvality. Všetky výrobky sú vyrobené výlučne v Európe.

Mohlo by sa vám páčiť

- 46 %
Zamatová šesťmiestna pohovka Laurent INTÉRIEURS 86
2 484 € 4 598,90 €
- 46 %
Zamatová šesťmiestna pohovka Laurent INTÉRIEURS 86
2 484 € 4 598,90 €
- 45 %
Skladom, u vás už 23. 4.
Sedemmiestna zamatová pohovka Panoramic Elio – ľavý roh MILO CASA
1 791,63 € 3 257,50 €
- 46 %
Šesťmiestna pohovka Laurent INTÉRIEURS 86
2 484 € 4 598,90 €