Gramofón Crosley Bermuda Black/Grey

264,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 29. 5. - 2. 6.

  • bezpečné doručenie

Replika gramofónu z radu Dansette z polovice roka 1960, kedy bol prakticky základom každej britskej domácnosti. Pustite svoje vinylové zbierky do vášho interiéru, ktorý tento gramofón rozsvieti aj ako štýlový kus nábytku. Gramofón môžete použiť aj ako samostatný vinylový prehrávač a to vďaka ľahko odnímateľným dreveným nohám. Samotné puzdro gramofónu je drevené, takže skvele nesie zvuk a je potiahnuté plátnom v červenej a pieskovej farbe.

Gramofón má vstavaný dynamický reproduktor, prehráva dve rýchlosti 33 1/3 a 45 RPM, má diamantový stylus, napájací kábel a prehrá 7 "-10" -12 "vinyly. na prednej strane je 3,5 mm vstup pre slúchadlá a Aux In vstup. na zadnej strane je zdierka pre napájanie a RCA výstup pre pripojenie externého reproduktora.

Značka CROSLEY
Katalógové číslo CR6233A-BK
Rozmer 49,5 × 33,5 × 43,5 cm
Farba čierna / šedá
Váha 5,5 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné repliky pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 3. 6.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 29. 5.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 27. 5.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 27. 5.