Sérum na suchú a citlivú pleť Flóra

Produkt nie je skladom.
12,50 €
Produkt nie je skladom.

Prírodné olejové sérum, ktoré sa skladá zo zmesi vzácnych, ľahko vstrebateľných olejov vhodných na suchú a citlivú pokožku. Poskytujú jej hydratáciu, ochranu pred UV žiarením a vitamíny A,B,C a E. Hlavnou zložkou je olivový olej, ktorý sa vstrebáva hlboko do pokožky, posilňuje rast nových buniek, pomáha liečiť suchú a popraskanú kožu a redukuje vrásky. Vonia po ruži, myrhe, kadidle a ružovom dreve. Používajte ráno a večer ako náhradu pleťového krému. Na vyčistenie a tonizovanie pleti naneste sérum, vmasírujte jemne do pokožky, nechajte chvíľu pôsobiť a potom naneste make-up.

ZLOŽENIE: sezamový olej, arganový olej, olivový skvalán, kukujový olej, vitamín E, esenciálny olej z ruže, ružového dreva a kadidla.

Foto made by Robo Kňažko

Značka MYLO
Katalógové číslo MY_FLORA
Forma tekutá
Poznámka 15 ml, 50 ml
Vôňa bylinná
O značke / MYLO

Majiteľka slovenskej značky Mylo začala najskôr s výrobou mydiel podľa knihy, ktorú jej darovala kamarátka. Každý výrobok je ručne vyrábaný z prírodných produktov a následne balený do estetických eko recyklovaných obalov. Hlavným posolstvom značky je, že najdôležitejšie je zdravie nášho tela, a preto je potrebné ho tak trochu rozmaznávať. Čistota, príroda, jednoduchosť a vône, to je MYLO.

Mohlo by sa vám páčiť