Servírovací talíř Gallery

Produkt skladom
34,90 €   –20 %
27,92 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 31. 5. - 4. 6.

  • Výdajne po celej SR

Názov tohto krásneho servírovacieho taniera od spoločnosti ESSENZA je Galéria z dobrého dôvodu: je to ako pohľad na skutočné umelecké dielo! Servírovací tanier kamennej zelenej farby je po okrajoch orámovaný najkrajšími kvetmi v ružovej, fialovej, oranžovej, bielej a žltej farbe. Inšpiráciou pre celú túto krásu boli holandskí majstri a ich kvetinové zátišia. Nádhera! Elegantný zvlnený okraj dodáva servírovaciemu tanieru tvar kvetu. Tanier má elegantný lesklý povrch a je vyrobený ručne, vďaka čomu je každý kus jedinečný. Môžete ho kombinovať s ostatným riadom ESSENZA a premeniť tak svoj stôl na osobné umelecké dielo.

Značka ESSENZA
Katalógové číslo 401625-721-002
Farba Stone Green
Rozmer ø 34 cm
Zľava do 20%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásna ukážka toho, že poctivá ručná práca sa naozaj oplatí. Tento krásny materiál pozdvihne úroveň každého interiéru a dodá nádych kvality a luxusu. Odporúčame opatrné zaobchádzanie pri jeho čistení, no nedekorované kúsky je možné umývať v umývačke a používať v mikrovlnke. Medzi jeho najväčšie výhody určite patrí vysoká mechanická odolnosť a nižšia nasiakavosť hmoty proti klasickej keramike.
O značke / ESSENZA

Značka ESSENZA je súčasťou svätej trojice v spoločnosti značiek COVERS & CO a MARC O'POLO HOME. Ich sortiment vám prinesie dokonalý pocit domova, nech ste kdekoľvek. Chcete kvetinový vzor na porcelánovom servise? Pozvite svojich najbližších na šálku vášho obľúbeného čaju!

Mohlo by sa vám páčiť

Hlboký tanier na cestoviny Nordic BROSTE COPENHAGEN
53,90 €
- 20 %
Tanier Neri BLOOMINGVILLE
19,92 € 24,90 €
- 20 %
Tanier Safia BLOOMINGVILLE
11,92 € 14,90 €
- 20 %
Tanier Okayama BLOOMINGVILLE
19,12 € 23,90 €