Set misiek Asanoha Design 4 ks

39,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 26. 11. - 28. 11.

  • Výdajne po celej SR

Sada obsahuje misky v 4 rôznych farbách. Sú vyrobené ručne z odolnej keramiky, ktorá je prírodná a neobsahuje zdraviu škodlivé látky ani prímesy. Misky sú vhodné do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Keramika je dovezená priamo z Japonska. Je dodávaný v čiernej darčekovej krabičke.

Set misiek od výrobcu MIJ je vyrobený ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená. Keramika je dovezená priamo z Japonska.

Set obsahuje 4 ks misky v žltej, červenej, tmavomodrej a svetlomodrej farbe. Každá má geometrický motív, okraj je ohraničený zlatou farbou. Sada je dodávaná v čiernej darčekovej krabičke.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C7581
Rozmer 11,5 × 6,5 cm
Objem 300 ml
Farba smíšená
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku
Váha 1100 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 19. 11.
Skladom, u vás už 19. 11.
Produkt u vás už 26. 11.
Produkt u vás už 26. 11.