Set misiek s paličkami Cherry Blossom

29,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 23. 10. - 25. 10.

  • Výdajne po celej SR

Set misiek v čiernej a bielej farbe v matnom prevedení sú vyrobené ručne z odolnej keramiky, ktorá je prírodná a neobsahuje zdraviu škodlivé látky ani prímesy. Misky sú vhodné do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Keramika je dovezená priamo z Japonska. Set je dodávaný v čiernej darčekovej krabičke.

Set misiek od výrobcu MIJ je vyrobený ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená. Keramika je dovezená priamo z Japonska.

Set obsahuje 2 jedálne paličky, 1 misku v čiernej farbe s ručne maľovanými kvietkami sakury (japonská čerešňa) a 1 bielu misku s šedými kvietkami sakury. Set má vkusný a elegantný dizajn. Set je dodávaný v čiernej darčekovej krabičke.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C0054
Rozmer 15 × 7 cm
Objem 510 ml
Farba čierna, biela
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku
Váha 870 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt u vás už 23. 10.
Skladom, u vás už 16. 10.
Produkt u vás už 23. 10.
Produkt u vás už 23. 10.