Set misiek s paličkami Honeycomb

Produkt nie je skladom.
29,99 €
Produkt nie je skladom.

Set misiek s jedálnymi paličkami od výrobcu Made in Japan sú vyrobené ručne z odolnej keramiky, ktorá je prírodná neobsahuje zdraviu škodlivé látky ani prímesy. Misky sú vhodné do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Keramika je dovezená priamo z Japonska. Je dodávaný v čiernej darčekovej krabičke.

Set misiek od výrobcu MIJ je vyrobený ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená. Keramika je dovezená priamo z Japonska.

Obe misky vás uchvátia pravidelnosťou tvaru, jedna navodí ornament z kvetov a druhú zdobia tenké modré linky idúce zo stredu misky. Súčasťou setu sú tiež dvoje jedálne paličky. Sada je dodávaná v čiernej darčekovej krabičke.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C6886
Rozmer 15 × 7,5 cm/22,5 cm
Objem 500 ml
Farba modrá, biela
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku
Váha 820 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 31. 8.
Produkt u vás už 31. 8.
Produkt u vás už 31. 8.
Produkt u vás už 31. 8.