Skladacie kreslo Boogie – Mocca

304,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 27. 6. - 29. 6.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Opierať sa, čítať si a opakovať – Boogie je kreslo, ktoré dobre vyzerá a poskytuje perfektné pohodlie. Či už sa rozprávate, leňošíte alebo si dopriavate popoludňajšiu siestu, v Boogie sa budete cítiť skvelo. Jeho klasický dizajn vyzerá super v každom prostredie, ako v interiéri, tak aj v exteriéri, kde je možné kreslo používať. A šetrí miesto (stačí ho zložiť a hneď ho máte z dohľadu).

Navrhnuté Says Who pre Karup Design.

Materiál: rám – FSC bukové drevo, poťah – 80% bavlna, 20% polyester, matrac – 5 cm PES matrac a 2 cm penové jadro.

Celkové rozmery: 75 × 65 × 88 cm.

Rozmery matraca: 60 × 115 cm.

Ako sa starať: Táto zmiešaná tkanina je vyrobená z 80% bavlny a 20% polyesteru. Zmiešanú látku nájdete na všetkých produktoch v kolekcii Karup Design hneď v niekoľkých farbách. Pretože väčšinová časť tejto látky je vyrobená z prírodných surovín, nezabudnite pri spaní na výrobku zo zmiešanej tkaniny použiť prestieradlo. Voda nie je vhodná pre čistenie tejto látky. Čistite iba suchou handričkou, aby ste zabránili vzniku škvŕn.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo 445211755
Farba hnedá
Rozmer 75 × 65 × 88 cm, rozmer matraca: 60 × 115 cm
Váha 10 kg
Materiál látka
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Nové
Záhradná stolička Caldo EXOTAN
368,50 €
Nové
Záhradné kreslo Kubbano EXOTAN
695,50 €
Nové
Záhradná stolička Caldo EXOTAN
302,50 €