Soľ do kúpeľa Time to Relax 

Produkt skladom
7,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 1. 11. - 3. 11.

  • bezpečné doručenie

Soľ do kúpeľa.

Čo je po ťažkom dni lepšie ako relaxačný kúpeľ? Ak sa potrebujete uvoľniť a načerpať nové sily, pripravte si ho s touto upokojujúcou soľou. Má úplne prírodné zloženie a ekologický sklenený obal s kovovým viečkom, ktorý po jej spotrebovaní môžete znovu použiť.

Time to Relax je určená hlavne pre uvoľnenie tela a upokojenie mysle po náročnom dni. Obsahuje na minerály bohatú epsomskú soľ, ktorá je preslávená svojimi upokojujúcimi účinkami a pomáha k celkovému uvoľneniu. Ďalej obsahuje morskú soľ, hrubú himalájsku soľ a zmes byliniek – slezu, nechtíka, levandule a ruže, ktoré vodu prírodne zafarbia do modra. Zmes byliniek je jemne namletá, takže sa nemusíte báť upchatiu odpadu.

Vysoký podiel rastlinných olejov – slnečnicového a mandľového, zabraňuje vysušovaniu pokožky počas kúpeľa. Nádhernú a zároveň upokojujúcu vôňu soli dodávajú bylinky a zmes esenciálnych olejov: levandule, eukalyptu a litsey cubeba.

Zloženie: morská soľ, epsomská soľ, himalájska soľ, kvety levandule, slnečnicový olej, mandľový olej, kvety slezu, kvety ruže, kvety nechtíka, zmes esenciálnych olejov (litsea cubeba, levanduľa, eukalyptus).

Značka ALMARA SOAP
Katalógové číslo 111231
Váha 450 g
O značke / ALMARA SOAP

Malá česká manufaktúra vyrába mydlá, ktoré by sme najradšej zjedli. Farebné, voňavé, prírodné, vyrobené z najkvalitnejších rastlinných olejov. Farbené prírodnými minerálnymi farbivami, voňavé vďaka esenciálnym olejom a prírodným macerátom a liečivé vďaka ingredienciám ako je henna, ovos, bylinky či mlieko a med. Na svoje si príde suchá, citlivá, problematická aj ekzematická pokožka. Väčšinu ich mydiel je možné použiť aj ako šampón, takže win win.

Mohlo by sa vám páčiť

Naparovací kúpeľ DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 8. 11.
Produkt u vás už 8. 11.
Skladom, u vás už 1. 11.
Produkt u vás už 8. 11.