Soľná lampa elektrická Kubus

Produkt skladom
26,50 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 30. 9. - 2. 10.

  • bezpečné doručenie

Pozor! Drevený podstavec nie je v balení.

Pre milovníkov kubických tvarov je táto lampa ako stvorená. Nábytok pred priamym kontaktom so soľou chráni špeciálny typ objímky, ktorá má integrované nožičky, na ktorých lampa stojí. Lampa je dodávaná spolu s elektrickým prívodovým káblom s vypínačom a 15W žiarovkou. Lampa je uspôsobená na nepretržité svietenie.

Dosah pôsobnosti pri rozsvietenom svetle: cca 2-3kg na asi 10m2.

Pôvod soľných lámp: Pohorie Himalájí, rozprestierajúce sa na území Nepálu, Číny a Indie priťahuje pozornosť ľudí od nepamäti. Na jeho úpätí sa nachádza vzácne 250 mil. rokov staré soľné ložisko. Odtiaľ sa dovážajú kvalitné a krásne soľné kryštály.

Princíp účinku a prínos pre ľudský organizmus: Soľný kryštál (samotná soľ alebo soľná lampa) funguje ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri zahriati zosilňuje. Inak povedané, soľné kryštály uvoľňujú do ovzdušia záporne nabité chloridové ióny (Cl-), zahriatím sa zvyšuje odparovanie vzdušnej vlhkosti, ktorú na seba soľ viaže a týmto procesom dochádza k uvoľňovaniu záporne nabitých iónov do ovzdušia. Najvyššia koncentrácia záporných iónov v ovzduší býva prirodzene na horách, pri mori, po búrke či v blízkosti vodopádov. Preto lekári taktiež odporúčajú chorým ozdravný pobyt v týchto lokalitách.

Za pomoci soľných lámp z himalájskej soli si však podobnú atmosféru môžete vytvoriť aj u vás doma alebo na pracovisku. Vysoká koncentrácia záporne nabitých iónov v ovzduší má pozitívne účinky na dýchacie cesty, obehový systém, zlepšuje imunitu organizmu a spomaľuje proces starnutia.

Značka CEREUS
Katalógové číslo CER_0303
Rozmer výška cca 10 cm
Farba oranžová / smíšená
Poznámka Žiarovka súčasťou balenia.
Váha cca 2 kg
Materiál soľný kryštál
O značke / CEREUS

Za horským či mořským vzduchem už nemusíte cestovat do tisíce kilometrů vzdálených destinací. Solné lampy české značky Cereus vám totiž ozdravné účinky solných krystalů poskytnou i v pohodlí vašeho domova či kanceláře, kdykoliv budete potřebovat.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 30. 9.
Skladom, u vás už 30. 9.
Skladom, u vás už 30. 9.
Skladom, u vás už 30. 9.