Športová anatomická vložka do topánok Birko Sport

Produkt skladom
24,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 24. 9. - 29. 9.

  • bezpečné doručenie

Anatomické vložky do topánok vám dajú pocit, ako by ste chodili naboso. Vložky sú inšpirované najprirodzenejším tlakom na chodidlo, a to pri chôdzi v piesku. Jemne vyvýšená stielka v oblasti päty vašu nohu v topánkach perfektne stabilizuje a poskytne dokonalý komfort, nech už v obuvi značky Birkenstock alebo inej.

Už od roku 1774 sa Birkenstock snažia spríjemniť život našim nohám. Vďaka tomu si môžeme užívať pohodlie vložiek do topánok, ktorých je firma Birkenstock vynálezcom. Svojimi prvotriednymi produktami prináša rozumnú alternatívu pre všetkých, ktorí hľadajú veľmi kvalitnú a zároveň funkčnú obuv. Všetky sandále sú zhotovené v Nemecku s vysokým podielom ručnej práce. Topánky pre zmenu v portugalských manufaktúrach. Všetky produkty značky Birkenstock spĺňajú, vďaka kvalitným, prevažne Európskym materiálom, tie najvyššie štandardy kvality.

Značka BIRKENSTOCK
Katalógové číslo 1001172
Farba modrá
Materiál textil, korok
O značke / BIRKENSTOCK

Nemecká značka Birkenstock vyrába štýlovú a modernú obuv s ortopedickou stielkou. Vo svojom obore sú majstrami už vyše dva a pol storočia. Ak hľadáte modernú, no zároveň pohodlnú a zdravú obuv, s Birkenstockmi zaručene nešliapnete vedľa. Viac sa dočítate na našom blogu.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 24. 9.
Skladom, u vás už 24. 9.
Skladom, u vás už 24. 9.