Športová anatomická vložka do topánok Birko Sport

Produkt skladom
24,90 €   –10 %
22,40 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 24. 1. - 28. 1.

  • Výdajne po celej SR

Anatomická vložka to topánok vám dá pocit, ako keby ste chodili naboso. Je najprirodzenejšia, pretože je inšpirovaná odtlačkom zdravého chodidla v piesku. Jemne vyvýšená výstelka v oblasti päty vašu nohu v topánke perfektne stabilizuje a poskytne vám tak komfort Birkenstockov aj v topánkach iných značiek.

Už od roku 1774 sa v Birkenstocku snažia spríjemniť život našim nohám. Vďaka tomu si môžeme užívať pohodlie vložiek do topánok, ktorých je firma Birkenstock vynálezcom. Svojimi prvotriednymi produktami prináša rozumnú alternatívu pre všetkých, ktorí hľadajú veľmi kvalitnú a zároveň funkčnú obuv. Všetky sandále sú zhotovené v Nemecku s vysokým podielom ručnej práce. Topánky pre zmenu v portugalských manufaktúrach. Všetky produkty značky Birkenstock spĺňajú, vďaka kvalitným, prevažne Európskym materiálom, tie najvyššie štandardy kvality.

Katalógové číslo 1001172
Farba modrá
Materiál textil, korok
Značka BIRKENSTOCK

Nemecká značka Birkenstock vyrába štýlovú a modernú obuv s ortopedickou stielkou. Vo svojom obore sú majstrami už vyše dva a pol storočia. Ak hľadáte modernú, no zároveň pohodlnú a zdravú obuv, s Birkenstockmi zaručene nešliapnete vedľa.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 10 %
Skladom, u vás už 24. 1.
Zľava 10 %
Skladom, u vás už 24. 1.
Zľava 40 %
Skladom, u vás už 24. 1.
Zľava 40 %
Skladom, u vás už 24. 1.