Stojacia lampa Pipe s mramorovým podstavcom

362,90 €   –20 %
290,32 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 16. 5. - 20. 5.

  • Výdajne po celej SR

Stojová lampa je vyrobená z mosadze, skla, mramoru a kovu. Stojacia lampa je jednoduchá a elegantná. Jemný tvar lampy ako aj zlatá farba vytvára elegantný vzhľad. Umiestnite do akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti a získajte štýlový detail.

Značka HÜBSCH
Katalógové číslo 990914
Farba Brass
Rozmer 60 × 168 cm, E27
Zľava do 20%
Materiál sklo / železo / mramor
kov: Lesklý kvalitný materiál, ktorý dodá nádych luxusu a len tak sa neopozerá. Medzi jeho prednosti radíme predovšetkým húževnatosť a výdrž. Preto sú produkty s prvkami kovu jedny z najkvalitnejších na trhu. sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti. mramor/kameň: Mramor je krásna záležitosť, ktorá dodá interiéru uzemnenie a upokojenie v podobe elementu prírody a jemných vzorov. Kameň je celkovo hojne využívaný práve pre svoju prirodzenú krásu a jednoduchú údržbu.
O značke / HÜBSCH

Značka Hübsch je dnes považovaná za jednu z popredných škandinávskych značiek zaoberajich sa bytovým interiérom. Vo svojej výrobe dbajú na použitie iba schválených a udržateľných materiálov. Pýšia sa širokým sortimentom nábytku, ale aj bytových dekorácií a textilu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 40 %
Stojaca lampa Sehbalı OPVIQ
63,30 € 105,50 €
- 30 %
Stojaca lampa AYD OPVIQ
24,43 € 34,90 €
- 30 %
Skladom, u vás už 24. 4.
Stojaca lampa Macka OPVIQ
89,25 € 127,50 €