Konferenčný stolík Dirck

548,90 €   –15 %
466,60 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 14. 9. - 16. 9.

  • Výdajne po celej SR

Stolová hra, zväzok ruží alebo luxusná dizajnová knižka. Konferenčný stolík Dirck z kolekcie holandskej značky Basiclabel ponúka dostatok priestoru pre vaše aktivity! Organicky tvarovaná doska a luxusná matná čierna farba spolu vytvárajú elegantný, no zároveň hravý dizajn. S hladkým mangovníkovým drevom netreba zaobchádzať v rukavičkách, takže sa pripravte a užite si spoločnosť Dircka.

Stôl je vyrobený z brúseného mangovníkového dreva s matnou čiernou povrchovou úpravou. Mangovníkové drevo je známe svojou teplou zlatohnedou farbou, udržateľným rastom a dlhou životnosťou. Vyznačuje sa jasne viditeľnou kresbou a farebnými odtieňmi. Kresba dreva, žltasté odtiene a tmavé čiary a hrče robia každý kus mangovníkového dreva jedinečným. Je veľmi pevné a patrí medzi tvrdšie drevá, preto sa predmet z mangovníkového dreva tak ľahko nepoškodí.

Značka BASICLABEL
Katalógové číslo 200348-Z
Farba čierna
Rozmer 40 × 135 × 60 cm
Materiál mangové drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / BASICLABEL

Basiclabel ponúka široký sortiment nábytku a doplnkov od pohoviek až po dekoratívne doplnky a nevyhnutnosti do kuchyne. Jedná sa o cenovo dostupné produkty s príjemným designom.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zadarmo
Produkt u vás už 12. 9.
Nové
Produkt u vás už 12. 9.
Nové
Produkt u vás už 12. 9.
Nové
Doprava zadarmo
Podstavec Rillo BROSTE COPENHAGEN
Produkt u vás už 7. 9.