Sada 2 ks: Stredná miska Black Pearl 16 cm 500 ml

19,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 5. 11. - 7. 11.

  • Výdajne po celej SR

Stredná miska s priemerom 16 cm a objemom je vyrobená ručne z kvalitnej, prírodnej keramiky a tak je každý kus originál. Efekt postriekania pripomína kovový efekt, ide o netradičný ale skvostný kúsok do vašej jedálne. Keramika je priamo dovezená z Japonska. Miska je vhodná do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry.

Stredná miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená. Keramika je priamo dovezená z Japonska.

Riad z kolekcie Black Pearl je veľmi zaujímavý svojím efektom postriekania na čiernom podklade, ktorý pripomína kov. Na prvý pohľad vyzerá zrnitým povrchom no v skutočnosti je hladký a lesklý. Vonkajšia strana misky sivú farbu. Misku môžete používať pri servírovaní ryžového nákypu, malých šalátov či cestovín.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C2445
Rozmer 16 × 7 cm
Objem 500 ml
Farba čierna
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku / sada obsahuje 2 ks
Váha 420 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt u vás už 5. 11.
Produkt u vás už 5. 11.
Produkt u vás už 5. 11.
Produkt u vás už 5. 11.