Sada 2 ks: Stredná miska Tenmokku 16 cm

19,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 22. 7. - 24. 7.

  • bezpečné doručenie

Miska s priemerom 16 cm a objemom 500 ml je vyrobená ručne z odolnej keramiky. Misa je čierna s hnedým okrajom a je na nej zreteľná štruktúra. Je vhodná do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Keramika je priamo dovezená z Japonska.

Miska s objemom 500 ml od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená. Keramika je priamo dovezená z Japonska.

Riad z kolekcie Tenmokku sa vyznačuje čiernou farbou, jemne zrnitým povrchom a okrajom, ktorý je ohraničený hnedou farbou.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C2454
Rozmer 16 × 7 cm
Objem 500 ml
Farba čierna
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku / sada obsahuje 2 ks
Váha 429 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 31. 8.
Produkt u vás už 31. 8.
Produkt u vás už 31. 8.
Produkt u vás už 31. 8.