Štvorcový džbán Hobnail

95,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 31. 8. - 2. 9.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Či už ho použijete ako vázu na kvety alebo ako džbán na vodu, džbán Hobnail Square oživí každý priestor a stane sa skvelou funkčnou dekoráciou. Vyznačuje sa estetickým vzorom Hobnail, ktorý spopularizoval pán Fenton v prvej polovici 20. storočia. Elegantná zúžená rukoväť umožňuje pohodlné uchopenie džbánu, zatiaľ čo ručne tvarovaný okraj zadrží neposedné kocky ľadu a jeho rafinované otváranie umožňuje ľahké čistenie.

Džbán pojme až 2 litre nápoja, neobsahuje olovo a možno ho umývať v umývačke riadu.

Značka KLIMCHI
Katalógové číslo 16144-2000-1-27
Farba Crystal
Objem 2 l
Materiál 100% sklo
sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / KLIMCHI

Píše sa rok 2019 a mladý podnikateľ Lukáš Klimčák zakladá firmu KLIMCHI v srdci takzvaného Krištáľového údolia na severe Čiech v Kamenickom Šenove, kde je sklo doslova všadeprítomné. Nachádza sa tu múzeum skla, sklárska stredná umeleckopriemyselná škola aj pôvodný tehlový komín rodinnej sklárne Jílek, ktorá tu dodnes vyrába väčšinu svojich výrobkov. Do regiónu presláveného ručnou výrobou skla sa táto značka rozhodla priniesť mladistvú víziu, vďaka ktorej chcú dostať české sklo opäť do povedomia.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Karafa Kathrene CRYSTAL BOHEMIA
Produkt u vás už 5. 9.
Nové
Kanvica Moments MARC O'POLO HOME
Produkt u vás už 31. 8.
Nové
Kanvica Moments MARC O'POLO HOME
Produkt u vás už 31. 8.
Nové
Kanvica Moments MARC O'POLO HOME
Produkt u vás už 31. 8.