Štvormiestna pohovka Vesta

4 649 €   –52 %
2 232,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 4. 10. - 6. 10.

  • Výdajne po celej SR

Ide o veľmi kvalitnú látku s textúrou hebkou na dotyk. Potiahnutá špeciálnym ochranným povlakom zabraňujúcim nasávaniu tekutín. Elegantný vzhľad látky perfektne ladí so zaujímavým designom nášho nábytku. Farba tkanina si vždy zachová pôvodnú farbu. (Martindale Test 100 000, 260 g/m², 100% PES)

Doporučuje sa čistiť celú pohovku mäkkou kefkou. Vyhnite sa silnému treniu alebo náhlym prudkým pohybom. Nepoužívajte vysávač.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, pretože bude produkt vyrábať špecificky pre vás, nevznikne mu tak situácia, že budú už vyrobené kusy zbytočne na sklade nepredané, teda zero waste, ktorý podporujeme. Bohužiaľ s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladali sme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete pohovku zajtra, tak snáď je tento kompromis ukaj.

Značka WINDSOR & CO
Katalógové číslo W_4S_58_F1_VST3
Farba Beige
Rozmer 280 × 102 × 68 cm
Poznámka Vyrobené v Európe
Váha 75 kg
Materiál Rám: borovica, drevovláknité dosky, preglejka, plast / Tkanina: 100% zamat
O značke / WINDSOR & CO

Windsor & Co ponúka špičkový nábytok, ktorý sa vyznačuje elegantným dizajnom a dokonalým spracovaním. Kolekcia ponúka moderné pohovky, kreslá, multifunkčné rohové pohovky, čalúnené stoličky, pohodlné opierky hlavy a koberce. Nábytok Windsor & Co vyrábajú tí najlepší remeselníci, ktorí vykonávajú svoju prácu s vášňou a odhodlaním. Každý kus z kolekcie je jedinečný a je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov. Pohodlný a elegantný nábytok od Windsor & Co bude ideálnou voľbou pre vašu jedáleň, obývačku, knižnicu alebo kanceláriu.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 15 %
Doprava zadarmo
Produkt u vás už 25. 10.
Nové
Doprava zadarmo
Produkt u vás už 7. 9.
Nové
Doprava zadarmo
Produkt u vás už 7. 9.
Nové
Doprava zadarmo
Produkt u vás už 7. 9.