Sushi set Blue-White 6 ks

49,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 23. 10. - 25. 10.

  • Výdajne po celej SR

Sushi set obsahuje 2 taniere na sushi, 2 misky na sójovú omáčku a 2 jedálne paličky z odolného dreva. Set je dovezený priamo z Japonska. Taniere a misky sú vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry, jedálne paličky odporúčame umývať ručne kvôli dlhšej životnosti.

Sushi set od výrobcu MIJ je 2 taniere na sushi a sashimi, 2 misky na sójovú omáčku a 2 jedálne paličky. Taniere a misky sú vyrobené ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Jedálne paličky sú vyrobené z odolného dreva, odporúčame ručné umývanie kvôli dlhšej životnosti paličiek.

Farby keramiky sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Preto sú taniere a misky vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená.

Taniere a misky sú v bielej farbe so svetlomodrou a tmavomodrou dekoráciou ako efekt postriekania. Sada je dodávaná v čiernej darčekovej krabičke a tak je vhodná ako darček.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C0314
Rozmer 22 × 12,5/9 × 3,5
Farba modrá, biela
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku
Váha 1250 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 16. 10.
Skladom, u vás už 16. 10.
Produkt u vás už 23. 10.
Produkt u vás už 23. 10.