Sushi set LT so štýlovými kvetmi zelený 6 ks

49,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 24. 10. - 29. 10.

  • Výdajne po celej SR

Sushi set LT v zelenej farbe je vyrobený z kvalitného keramického materiálu v jednoduchom elegantnom dizajne s kvietkami. Set obsahuje 2 taniere na sushi a 2 malé misky so vzorom kvietkov a 2 páry jedálnych paličiek.

Sushi set od výrobcu MIJ je 2 taniere na sushi a sashimi, 2 misky na sójovú omáčku a 2 jedálne paličky. Taniere a misky sú vyrobené ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Jedálne paličky sú vyrobené z odolného dreva, odporúčame ručné umývanie kvôli dlhšej životnosti paličiek.

Farby keramiky sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Preto sú taniere a misky vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená.

Taniere a misky sú v zelenej farbe s motívom kvetín. Povrch keramiky je matný a jemne drsný. Sada je dodávaná v čiernej darčekovej krabičke a tak je vhodná ako darček.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C0305
Rozmer 22 × 12,5/9 × 3,5
Objem 100 ml
Farba zelená
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku
Váha 1250 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 17. 10.
Skladom, u vás už 17. 10.
Produkt u vás už 24. 10.
Produkt u vás už 24. 10.