Tanier Pion

Produkt nie je skladom.
9,50 €
(produkt možno kúpiť len v sade po 4 ks)
Produkt nie je skladom.

> produkt je možné umývať v umývačke, vhodné do mikrovlnnej rúry

Spôsob prezentácie jedla je dôležitou súčasťou zážitku z jedla. Jedálenský tanier Pion od spoločnosti House Doctor je vyrobený z porcelánu a vďaka matnej reaktívnej glazúre dá vyniknúť každému jedlu. Jedinečný vzhľad vzniká pridaním činidla v procese vypaľovania. Ten reaguje s glazúrou a vytvára tento úžasný oxidovaný povrch. Získate tak skutočne jedinečný tanier, ktorý štýlovo doplní vaše jedlo. Kombinujte s ostatnými taniermi a miskami z radu Pion alebo ich kombinujte s inými vzormi a vytvorte si tak osobité prestieranie. Vzhľadom na matnú štruktúru glazúry môže časom pri používaní vášho predmetu Pion dôjsť k poškriabaniu. To jednoducho dodáva dizajnu šarm a robustný vzhľad.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo 206260203_MASTER
Farba Black / Brown
Váha 0,26 - 1 kg
Materiál porcelán
porcelán: Tento krásny materiál pozdvihne úroveň každého interiéru a dodá mu nádych kvality a luxusu. Odporúčame opatrné zaobchádzanie pri jeho čistení. Medzi jeho najväčšie výhody určite patrí vysoká mechanická odolnosť, nižšia nasiakavosť hmoty oproti klasickej keramike či použitie v umývačke či mikrovlnke.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 11. 10.
Tanier Pion HOUSE DOCTOR
25,90 €
Tanier Pion
Tanier Pion
Varianty:2,5 × ø16,5 cm
- 35 %
Skladom, u vás už 11. 10.
Tanier Pion HOUSE DOCTOR
6,20 € 9,50 €
Skladom, u vás už 11. 10.
Šedomodrý tanier Rustic veľký HOUSE DOCTOR
16,50 €