Telové maslo Neutal - II.Akosť

Produkt nie je skladom.
7,90 €   –51 %
3,90 €
Produkt nie je skladom.

Som síce starší, ale stále skvelo slúžim. :)

Dátum spotreby: 31.3.2019

Telové šľahané maslo v tej najlepšej kvalite určené pre regeneráciu a hydratáciu suchej pokožky so sviežou sladkou vôňou citrusových plodov. Ideálne ako prírodná alternatíva k telovému mlieku.

Telové šľahané maslo určené pre regeneráciu a hydratáciu suchej pokožky.Tento variant telového masla je určený pre ľudí, ktorí sú z rôznych dôvodov citliví na vonnú zložku a predovšetkým pre tehotné ženy, ktoré by mali esenciálne oleje počas tehotenstva používať veľmi opatrne.

Kľúčovou zložkou telového masla je nerafinované bambucké maslo (v bio kvalite), ktoré sa vyrába z orechov afrického stromu Shea tree a pokožku chráni, regeneruje a vyživuje. Maslo je prirodzene bohaté na minerály a vitamíny A, E a F, ktoré prispievajú k upokojeniu, revitalizácií a jemnému vypnutiu pokožky. Z tohto dôvodu sa bambucké maslo s obľubou využíva na prevenciu strií počas tehotenstva.

Značka ANEMONE
Katalógové číslo AN_TM_NEU
Objem 180 ml
Poznámka nevhodné pre ľudí s alergiou na orechy
O značke / ANEMONE

MYDLÁREŇ ANEMONE je slovenská značka prírodnej kozmetiky, ktorej cieľom je vytvárať produkty v súlade s prírodou, s jednoduchým zložením. Vyhýba sa používaniu zbytočných umelých farbív, konzervačných látok, palmového oleja a ropných derivátov. Ich produkty sú vyrábané ručne z rastlinných olejov a masiel. Bylinky, ktorými oživujú svoje výrobky, si pestujú sami na záhradke mimo ruch mesta.

Mohlo by sa vám páčiť

Telové mlieko Dula DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 30. 7.
Produkt u vás už 30. 7.
Produkt u vás už 30. 7.
Telový balzam Mandle DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 30. 7.