Telové mlieko Dula

17,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 30. 9. - 2. 10.

  • Výdajne po celej SR

Pro každou pokožku.

Lehká, hydratační a svěží emulze s výtažky kdoule, trnky, šalvěje a kyseliny křemičité podporuje vlhkostní režim pokožky, vypíná, zlepšuje její elasticitu a působí preventivně proti vysoušení. Zároveň činí pokožku hladkou a jemnou.

Vybrané rostlinné oleje z jojoby a olivovníku vyhlazují a pěstí zároveň. Pro svůj chladivý účinek je Kdoulové tělové mléko obzvlášť oblíbené v létě nebo také po depilaci, kdy rychle zklidňuje podrážděnou pokožku. Reguluje vlhkost v pokožce a udržuje pružnost.

Složení:
Voda (Aqua), Kdouloň podlouhlá (Pyrus cydonia), Alkohol (Alcohol), Trnka obecná (Prunus spinosa), Arašídový olej (Arachis hypogaea), Šalvěj lékařská (Salvia Officinalis), Glycerín (Glycerin), Olivový olej (Olea Europaea), Karotka (Daucus carota), Lecitin (Lecithin), Jojobový olej (Buxus chinensis), Éterické oleje (Parfum), Citral Citronellol Limonene Geraniol Linalool Benzyl Benzoate Kyselina křemičitá (Silica), Xantanová pryskyřice (Xanthan gum), Alginát (Algin)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829009011
Objem 145 ml
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt u vás už 30. 9.
Produkt u vás už 30. 9.
Telový balzam Mandle DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 30. 9.
Telový balzam Ruže DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 30. 9.