Termohrnček Tumbler – svetloružová

Produkt nie je skladom.
24,90 €   –50 %
12,45 €
Produkt nie je skladom.

Termohrnček ideálny na „to go“ nápoje, ktorý vám budú zaručene všetci závidieť. Ak vás už tiež omrzeli plastové tégliky, z ktorých pália ruky, je tento termohrnček určený práve pre vás. Všetky termohrnčeky Corkcicle sú vyrobené z izolovanej ocele, ktorá udrží nápoje teplé po dobu 3 hodín a studené až celých 9 hodín. Navyše sú potiahnuté materiálom, ktorý zabráni vykĺznutiu hrnčeka z ruky a zároveň sa vám nikdy nemôže stať, že by ste sa ním obarili.

_x000D_ _x000D_

Tumbler nie je stavaný ako termoska, ale ako cestovný hrnček. Viečko má v sebe drobnú dierku na vetranie a preto nie je 100% vodotesné.

Značka CORKCICLE.
Katalógové číslo CORKCTSROQ0
Farba gloss rose quartz
Poznámka odporúčame umývať v ruke, výborná termoregulácia - studené nápoje nezmení teplotu 9 hodín a teplé 3
Materiál nerezová oceľ
nerezová oceľ: Nerezová oceľ je jeden z najkvalitnejších materiálu v pomere cena výkon. Je takmer nezničiteľný, ľahký na údržbu a ľahko sa čistí. Ako meno napovedá, nerezová oceľ je extrémne odolná proti korózii.
O značke / CORKCICLE.

Corkcicle spája vinára, kaviarenského povaľača a nadšeného športovca. Všetci si môžu vybrať z ich sortimentu, spoločne si sadnúť k stolu a ťuknúť si. Corkcicle nám totiž ukazuje, že kvalita, dizajn a funkčnosť idú ruka v ruke a spoločne tvoria ideálne cestovné fľašky, z ktorých voda bude chutiť ako nikdy predtým. Pokrok jednoducho nezastavíme. 

Mohlo by sa vám páčiť

- 45 %
Skladom, u vás už 24. 7.
Uzatvárateľna fľaša Joëlle BLOOMINGVILLE
7,98 € 14,50 €
- 20 %
Koktailový šejker BLOOMINGVILLE
23,92 € 29,90 €
- 50 %
Skladom, u vás už 24. 7.
Fľaša Al HOUSE DOCTOR
24,45 € 48,90 €
Skladom, u vás už 24. 7.
Termofľaša Sport Canteen CORKCICLE.
45,90 €