NÁVRAT DO REALITY

Leto sa už pomaly ale isto blíži ku koncu. Väčšina z nás sa vracia z dovoleniek, kde sme mali čas prehodnotiť, či stojíme pevne nohami na zemi,
najmä čo sa týka našej pracovnej morálky. Posledné dva roky boli vskutku hektické, ale vyzerá to, že sa tento rok konečne dočkáme normálnej jesene.
Otázkou ale je, čo sa pre nás stalo normálnym? Je dosť možné, že sme si zvykli na home office alebo domácu výučbu a je to pre nás „ new normal”.
Či už sa túto jeseň vraciate do školy alebo ste si prerobili vašu obývačku na pracovňu, pretože vám to tak skrátka vyhovuje.
Nakupujte preto múdro a s našou pomocou vyberajte z nábytku či kancelárskych doplnkov až po batohy a outfity na nový semester.

 

Pokiaľ máte pocit, že venujete príliš veľkú pozornosť vášmu pracovnému životu, urobte si radosť a kúpte si nový kus nábytku z našej rozmanitej ponuky kresiel,
stolov, úložných políc či knižníc. Preskúmajte aj kategóriu Mood, kde ponúkame dekorácie a osvetlenie, ktoré vášmu domovu dodajú charakter.

 

Koniec leta bohužiaľ sprevádza každým rokom aj zmena počasia, s ktorou je nutné upraviť aj náš spôsob starostlivosti o seba.
Je dôležité nepodceňovať príjem vitamínov spolu so starostlivosťou o pleť a telo.
S našimi produktmi, ktoré sú vo väčšine prípadov založené na prírodnej báze, to pre vás bude o niečo ľahšie.

 

Sezóna batohov začala. Vyber si ten svoj z našich noviniek alebo v zľavách a nájdi ten pravý, ktorý sa bude hodiť do školy aj do práce.