Tonikum na revitalizáciu pleti – Kvetová rosa

Produkt nie je skladom.
18,90 €   –10 %
17 €
Produkt nie je skladom.

Obsahuje prírodné extrakty z ruže, levandule, červenej riasy a brusnice, ktoré podporujú revitalizáciu a hydratáciu pokožky, zmierňujú malé nedostatky, pomáhajú bojovať proti výskytu vrások, upokojujú pokožku náchylnú na začervenanie a svrbenie. Tonikum sťahuje póry, pripraví pokožku na aplikáciu pleťového oleja a zlepší jeho vstrebávanie do pokožky.

Použitie: Pred použitím pretrepte. Nastriekajte priamo na pleť alebo do dlaní a vmasírujte do pokožky. Nezmývajte. Aplikujte tesne pred použitím pleťového oleja.

Zloženie: Rosa damascena flower waterE, F, S, Lavandula angustifolia flower waterE, W, Glycerin, Vaccinium Vitis-IdaeaC, Aqua, Polysiphonia Elongata ExtractS, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Phytate, Lactic Acid, Alcohol (< 0,001%).

W - Rastliny pochádzajú z divokej prírody, E - Ecocert certifikát, F - Fair trade / Spravodlivý obchod, S - Z udržateľného zdroja, C - Cosmos certifikát, * zložky prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych olejoch

Značka MYLO
Katalógové číslo MYLO_046
Objem 100 ml
Forma tekutá
Vôňa kvetinová
O značke / MYLO

Majiteľka slovenskej značky mylo začala najprv s výrobou mydiel podľa knihy, ktorú jej darovala kamarátka. Každý výrobok je ručne vyrábaný z prírodných produktov a následne balený do eko recyklovaných obalov.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 15. 7.
Nové
Skladom, u vás už 15. 7.
Nové
Skladom, u vás už 15. 7.
Nové
Skladom, u vás už 15. 7.