Tónovací emulze

24,90 €   –5 %
23,70 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 1. - 31. 1.

  • Výdajne po celej SR

Pro všechny projevy pleti.

Přírodní transparentní barevná přísada oživuje vlastní odstín pleti a vyrovnává drobné nepravidelnosti pokožky. S obsahem olivového oleje, pěstí, chrání a vyhlazuje.

Vhodná pro každý projev pleti, i mastnější, vyjma pleti s výraznými pigmentovými skvrnami a šupinkami a při akutních projevech akné. Individuální odstín určujete sama a transparentní vlastnosti dodávají čerstvý vzhled, aniž by maskovaly pokožku.

Složení:
Voda (Aqua), Olivový olej (Olea Europaea), Alkohol (Alcohol), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Lecitin (Lecithin), Včelí vosk (Cera flava), Éterické oleje (Parfum), Citral Linalool Farnesol Benzyl Benzoate Citronellol Limonene Geraniol Benzyl Salicylate Kumarín (Coumarin), Eugenol Benzylalkohol (Benzyl Alcohol), Mastné alkoholy (Cetearyl Alcohol), Alginát (Algin), Arašídový olej (Arachis hypogaea), Chlorofyl (CI 75810), Oxid železa (CI 77491), Oxid železa (CI 77492), Oxid železa (CI 77499)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829005976
Objem 30 ml
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 22. 1.
Nové
Produkt u vás už 22. 1.
Nové
Produkt u vás už 22. 1.
Nové
Produkt u vás už 22. 1.