Trojmiestna rohová rozkladacia pohovka s úložným priestorom Frida

1 569 €   –60 %
625,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 19. 8. - 21. 8.

  • Výdajne po celej SR

Použité materiály: rám z masívneho borovicového dreva, drevotrieska, vláknité dosky, čalunenie, preglejka, tmavohnedé nožičky.

Obsahuje pružiny Bonell, ktoré sa vyznačujú vysokou pružnosťou, trvanlivosťou posedu a dlhoročným bezproblémovým používaním. Zároveň zaisťujú dobrú priedušnosť, a preto sú vhodné aj pre alergikov. Maximálna nosnosť je 400 kg.

Pohovku možno rozložiť a kompletne sklopiť. Výsledný priestor na spanie má rozmer 195 × 130 cm.

Vnútri sa nachádzajú úložné priestory, veľkosť úložných boxov je 122 × 66 × 23 cm.

Martindale hodnota poťahu je 50 000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 45 000 a vyššie). Poťah: Druh látky s jasne viditeľným vzorom prepletených nití. Tkanina je veľmi príjemná na dotyk a krásne leží na nábytku. Vynikajúca odolnosť proti odretiu je zárukou trvácnosti po dobu mnohých rokov.

Ak chcete svoj nábytok udržať v perfektnom stave, tak by ste nemali zabúdať na pravidelné odstraňovanie prachu a nečistôt. Jemným ťahom utrite nábytok čistou suchou utierkou dbajte na to, aby ste nepoškodili povrch.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, keďže bude produkt vyrábať špecificky na objednávku pre vás, a teda mu nevznikne situácia, že bude mať už vyrobené a nepredané kusy zbytočne skladom, teda zero waste, ktorý my sami podporujeme. Žiaľ, s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladáme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete novú pohovku zajtra. Tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka MELART
Katalógové číslo MEL_CORNER_FRIDA3
Rozmer 220 × 145 × 90 cm
Farba svetlošedá, žltá
Poznámka vyrobené v Európe
Materiál textil, drevo, preglejka
O značke / MELART

Hustá explózia rôznorodých farieb a tvarov! Kolekcia značky MELART obsahuje ako praktické pohovky do obývačiek alebo izieb pre hostí, tak aj kompaktný nábytok vhodný do menších priestorov. Pohovky MELART sa výborne hodí ako do viacgeneračných rodinných domácností, tak aj do študentských izieb, kde je možnosť pridania ďalších miest na spanie ohromne praktické. Jednou z najväčších výhod tejto kolekcie je rozmanitosť dekoratívneho šitie a prešívanie a tiež pestrá ponuka farieb.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 57 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 18. 7.
Zľava 54 %
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 18. 7.
Zľava 50 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 19. 8.
Zľava 47 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 19. 8.