Tvárenka Blush Duo 03 sun-kissed nectarine

20,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 3. 3. - 5. 3.

  • Výdajne po celej SR

Paletka přirozeně zdůrazňuje a modeluje vaši tvář a je vhodná i pro světlou pleť. Snadno se nanáší a pomáhá ohraničit lícní kosti či rozjasnit Vaši tvář.

Decentně vonící tvářenka s obsahem čistého hedvábí a cenných výtažků z růžových květů dodává pleti zář a jemnou péči. Samozřejmě můžete i vrstvit a dosáhnout tak výrazného líčení. Obsahuje přírodní minerální pigmenty a léčivé rostliny

Složení:
Mastek (Talc), Oxid křemičitý (Solum Diatomeae), Kaolín (Kaolin), Stearát hořečnatý (Magnesium Stearate), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Marulový olej (Sclerocarya birrea), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Hedvábný pudr (Serica), Kyselina křemičitá (Silica), Šalvěj (Salvia Officinalis Extract), Čajovník čínský (Camellia sinensis), Éterické oleje (Parfum), Citronellol Geraniol Linalool Citral Eugenol Karmín (CI 75470), Slída (Mica CI 77288), Oxid železa (CI 77491), Oxid železa (CI 77492), Oxid železa (CI 77499), Oxid titaničitý (CI 77891), Ultramarín (CI 77007)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829044845_03
Objem 5,7 g
Farba 03 sun-kissed nectarine
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 3. 3.
Makeup Foundation DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 25. 2.
Skladom, u vás už 25. 2.
Korektor DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 25. 2.