Variabilná pohovka Poetry – Clear lacquered/Bordeaux

1 070,50 €
  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 6. 8. - 8. 8.

  • Výdajne po celej SR

S nadrozmernou objednávkou vás samozrejme nenecháme na holičkách, dopravu aj takto veľkého kúsku od nás budete mať zadarmo. V prípade doručenia v rámci Bratislavy je v cene aj výnos 2 člennou posádkou.

Čítať si, rozložiť a spať – Inšpirované škandinávskym životným štýlom. Kúzlo Poetry tkvie v minimalistickom dizajne a skvelej funkčnosti. Tvorivý proces, ktorý stojí na tradičným dizajnom Poetry, bol zameraný na čisté línie a vysokú prispôsobivosť mnohým typom interiérov. Inovatívne kožené opierky držia konštrukciu pohovky, ale umožňujú ju aj premeniť na priestrannú posteľ. Navrhnuté Says Who pre Karup Design.

Materiál: rám – FSC borovicové drevo, poťah – 80% bavlna, 20% polyester, matrac – 14 cm mix recyklovaných vlákien a 4 cm penové jadro.

Celkové rozmery: 90 × 204 × 90 cm.

Rozmery matrac: 130 × 190 cm.

Ako sa starať: Táto zmiešaná tkanina je vyrobená z 80% bavlny a 20% polyesteru. Zmiešanú látku nájdete na všetkých produktoch v kolekcii Karup Design hneď v niekoľkých farbách. Pretože väčšinová časť tejto látky je vyrobená z prírodných surovín, nezabudnite pri spaní na výrobku zo zmiešanej tkaniny použiť prestieradlo. Voda nie je vhodná pre čistenie tejto látky. Čistite iba suchou handričkou, aby ste zabránili vzniku škvŕn.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo 520101710
Farba lakované drevo, bordová
Rozmer 90 × 204 × 90 cm
Váha 50 kg
Zľava do 20%
Materiál látka
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť