Variabilná pohovka Roots 140

589,50 €
  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 6. 8. - 8. 8.

  • Výdajne po celej SR

S nadrozmernou objednávkou vás samozrejme nenecháme na holičkách, dopravu aj takto veľkého kúsku od nás budete mať zadarmo.

Rozkladacia pohovka Roots 140 v sebe nesie esenciu DNA značky Karup Design: čistý dizajn inšpirovaný japonským štýlom. S týmto kúskom získate nielen pohovku, ale aj oddelené lôžko či leňošku. V základnej polohe slúži tento produkt ako sedačka. Stačí sklopiť zadné nôžky a máte pohodlnú leňošku pre domáce kino. V rozloženom stave získate plnohodnotnú posteľ.

MATERIÁL
> rám: FSC borovicové drevo
> poťah: 80% bavlna, 20% polyester
> matrac: 12 cm mix recyklovaných vlákien a 4 cm penové jadro

ROZMERY
> pohovka: 85 × 140 × 105 cm

> matrac: 140 × 200 cm

STAROSTLIVOSŤ O PRODUKT
Pretože väčšinová časť tejto látky je vyrobená z prírodných surovín, nezabudnite pri spaní na výrobku so zmiešanou tkaninou použiť prestieradlo. Čistite iba suchou handričkou, aby ste zabránili vzniku škvŕn.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo 123100701140
Farba surové drevo / prírodná
Rozmer 85 × 140 × 105 cm
Váha 38 kg
Zľava do 20%
Materiál Konštrukcia: borovicové drevo / poťah: 80% bavlna, 20% polyester
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť