Variabilné exteriérové kreslo Nido Out™ – Beige

341,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 19. 11. - 23. 11.

  • bezpečné doručenie

Vhodné pre vonkajšie použitie.

Čítať si, uvoľniť sa a odpočívať – Kreslo Nido Futon sa stalo obľúbeným doplnkom obývacích izieb. S novou exteriérovou kolekciou OUT™ si môžete užiť všetky výhody Nida aj na vašej terase či záhrade. Povrch Nido OUT™ je potiahnutý látkou odolnou voči škvrnám a odpudzujúcou vodu. Aj napriek tomu sa dá kreslo/futon štýlovo použiť aj v interiéri. Nido OUT™ je k dispozícii v rôznych farbách.

Navrhli Anders Backe, Anne-Sofia Voss, Ida Sofia Lande, Lars Wigh a Troels Rask Pedersen pre Karup Design.

Materiál: poťah – 100% akrylové plátno, matrac – PES matrac a 4 cm penové jadro.

Rozmery matraca: 90 × 180 cm.

Ako sa starať: Outdoorové produkty od Karup sú vyrobené z prvotriednej 100% akrylovej dralonovej látky, ktorá je odolná voči škvrnám a odpudzuje vodu. V daždi materiál spôsobí odpor vody z jeho povrchu. Napriek veľkej odolnosti odporúčame pri veľkých dažďoch preniesť produkty z kolekcie OUT pod strechu, aby sa zaručila ich dlhá životnosť. Pre odstránenie nečistôt použite vlhkú handričku.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo 816402402090
Rozmer 90 × 180 cm
Farba béžová
Váha 5 kg
Materiál látka
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 23. 11.
Doprava zdarma
Kreslo Zelo REX KRALJ
Produkt u vás už 1. 12.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 19. 11.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 23. 11.