Variabilný exteriérový matrac Sit And Sleep Out™ – White

249,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 19. 11. - 23. 11.

  • bezpečné doručenie

Vhodné aj pre vonkajšie použitie.

Sedieť, leňošiť a spať – funkčnosť zabalená do krásy. Matrac Sit and Sleep je navrhnutý tak, aby vám umožnil sedieť aj spať. Vďaka štyrom popruhom môžete uviazať slučky a Sit and Sleep sa za okamih premení v pohodlný sedák. Rozviažte popruhy a máte kvalitný futonový matrac pre seba alebo pre svojich hostí. Sit and Sleep sa dá v rozloženom stave oprieť o stenu, a vy tak môžete pohodlne sedieť s opretým chrbtom, čo sa s bežným nafukovacím matracom robiť nedá. Užite si maximum pohodlia s matracom Sit and Sleep – ľahko sa používa a skladá a ešte ľahšie sa rozkladá. Pripravený vždy, keď budete potrebovať priestor pre hostí.

Navrhla Julie Strange pre Karup Design.

Materiál: poťah – 80% bavlna, 20% polyester, matrac – 8 cm mix recyklovaných vlákien a 4 cm penové jadro.

Celkové rozmery: 30 × 75 × 65 cm.

Rozmery matraca: 80 × 200 cm.

Ako sa starať: Outdoorové produkty od Karup sú vyrobené z prvotriednej 100% akrylovej dralonovej látky, ktorá je odolná voči škvrnám a odpudzuje vodu. V daždi materiál spôsobí odpor vody z jeho povrchu. Napriek veľkej odolnosti odporúčame pri veľkých dažďoch preniesť produkty z kolekcie OUT pod strechu, aby sa zaručila ich dlhá životnosť. Pre odstránenie nečistôt použite vlhkú handričku.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo 817401080200
Rozmer 80 × 200 cm
Farba biela
Váha 6 kg
Materiál látka
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 23. 11.
Doprava zdarma
Kreslo Zelo REX KRALJ
Produkt u vás už 1. 12.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 19. 11.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 23. 11.