Váza Cylinder

Produkt nie je skladom.
9,50 €   –15 %
8,08 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Cylinder je jednoduchá váza od spoločnosti House Doctor. Je to dokonalá váza, ktorá pozve prírodu do vášho domova. Vázu môžete použiť s kvitnúcimi vetvičkami alebo peknou kyticou. Na dno vázy môžete umiestniť aj niekoľko pekných kameňov a vytvoriť tak pekný ozdobný prvok na komodu alebo poličku. Cylinder je základný kúsok, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Ľahké priehľadné sklo bude príjemným a uvoľneným doplnkom každej domácnosti. Váza je pekným detailom, ktorý môžete umiestniť kdekoľvek vo svojej domácnosti - s kvetmi alebo bez nich.

Značka HOUSE DOCTOR
Katalógové číslo WA1000
Rozmer ∅ 10 × 20 cm
Farba priehľadná
Zľava do 20%
Materiál sklo
sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / HOUSE DOCTOR

Každý domov si zaslúži dávku vitamínov, ktorá mu do múrov napumpuje život. Škandinávska značka House Doctor navrhuje dizajnové kúsky, ktoré zaručene vyliečia váš domov zo stereotypu. Medzi liekmi, ktorými nadopuje váš domov, sú rôzne vázy, sviečky, dekorácie na stenu, deky a vankúše, doplnky do kuchyne i do kancelárie, a to všetko z nepreberného množstva materiálov a v jedinečnom severskom štýle. Varovanie: môže byť vysoko návykový aj v malých dávkach. Možno zakúpiť aj bez predpisu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 10 %
Béžová váza Tuga NOO.MA
94,41 € 104,90 €
- 20 %
Sada 3 ks – Váza Fleur HÜBSCH
32,40 € 40,50 €
- 20 %
Váza Ingolf BLOOMINGVILLE
62,80 € 78,50 €
- 20 %
Váza Yobo BLOOMINGVILLE
47,12 € 58,90 €