Váza Dragon

615,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 2. 11. - 4. 11.

  • Výdajne po celej SR

Váza Dragon Ball je ručne vyrobená z porcelánu najvyššej úrovne. Každý kus je starostlivo ručne maľovaný v žiarivej žltej farbe s čiernymi detailmi a okamžite dodá energiu do vašej kancelárie alebo obytného priestoru. Zložité detaily starosvetského čínskeho remesla oživujú draka jedinečným spôsobom. Či už ju použijete ako dekoráciu alebo na vystavenie kvetov, táto váza je skutočným umeleckým dielom.

Značka POLSPOTTEN
Katalógové číslo 230-205-388
Farba žltá
Rozmer ∅ 31 × 44 cm
Váha 6,2 kg
Materiál glazovaný porcelán
porcelán: Tento krásny materiál pozdvihne úroveň každého interiéru a dodá mu nádych kvality a luxusu. Odporúčame opatrné zaobchádzanie pri jeho čistení. Medzi jeho najväčšie výhody určite patrí vysoká mechanická odolnosť, nižšia nasiakavosť hmoty oproti klasickej keramike či použitie v umývačke či mikrovlnke.
O značke / POLSPOTTEN

Hravý a ľahko ironický dizajn, ktorý posúva hranice štandardu. Predmety navrhnuté značkou Pols Potten sú studnicou potešenia a hravým doplnkom života tých, ktorí ich používajú. Myšlienkou značky je objaviť štýl, ktorý pozdvihne identitu vášho domova alebo pracovného prostredia a nebojí sa ani experimentovania. Kúsky od Pols Potten vám dávajú možnosť vyjadriť svoju kreatívnu víziu prostredníctvom interiérov, ktoré nepoznajú hranice.
 

Mohlo by sa vám páčiť

- 10 %
Skladom, u vás už 11. 10.
Váza Ingolf BLOOMINGVILLE
67,41 € 74,90 €
- 10 %
Skladom, u vás už 11. 10.
Váza Yobo BLOOMINGVILLE
50,31 € 55,90 €
- 10 %
Váza Dothea BLOOMINGVILLE
33,21 € 36,90 €
Kvetináče Marla - sada 2 ks HOUSE NORDIC
49,50 €