Vitrína Kaiser

Produkt nie je skladom.
1 201,90 €   –45 %
661,05 €
Produkt nie je skladom.

Voľne stojaca dubová vitrína so sklenenými dvierkami a sklenenými stranami. Vyrobené z dubu a dubovej dyhy s certifikátom FSC®. Áno, táto cool vitrína Scandi je postavená tak, aby zapôsobila – ale je tiež navrhnutá tak, aby vám dala na výber. Tak čo, chcete použiť túto drevenú krásku ako knižnicu alebo vitrínu pre váš vzácny riad? Je to na tebe. Tri pevné police vám poskytujú veľa priestoru na vystavenie čohokoľvek, po čom vaše srdce túži. Tak či onak, buďte si istí, že všetko, čo tam vložíte, bude vyzerať úplne báječne. Táto zobrazovacia jednotka je vyrobená z dreva s certifikátom FSC®.

Značka HÜBSCH
Katalógové číslo 881502
Rozmer 60 × 40 × 130 cm
Farba Clear / Natural
Váha 36
Zľava 40-60%
Materiál sklo / dubová dyha / dubové drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo. sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / HÜBSCH

Značka Hübsch je dnes považovaná za jednu z popredných škandinávskych značiek zaoberajich sa bytovým interiérom. Vo svojej výrobe dbajú na použitie iba schválených a udržateľných materiálov. Pýšia sa širokým sortimentom nábytku, ale aj bytových dekorácií a textilu.

Mohlo by sa vám páčiť

- 10 %
Vitrína Seaford − čierna ACTONA
362,61 € 402,90 €
Vitrína Sivan WOOOD
833,90 €
Vitrína Bali TENZO
1 497,90 €