Vŕbový dekoračný kvetináč Hiroshi

Produkt nie je skladom.
3,90 €
Produkt nie je skladom.

Tento jedinečný rustikální květináč si jistě okamžitě oblíbíte. Je vyrobený z vrbového proutí a uvnitř má vložený průhledný igelit, díky kterému se vrbové proutí nezničí ani při častém zalévání a vše stále vypadá dokonale. Doba jde dopředu a i my milujeme tyto chytré přírodní věci :) Nabízíme ho dokonce ve 3 velikostech, je tedy ideální jak na menší bylinky i na větší květiny zkrášlující  váš domov.

Značka MISDA
Katalógové číslo GW9075
Farba hnedá
Materiál kov, plast, ostatné přírodné materiály
kov: Lesklý kvalitný materiál, ktorý dodá nádych luxusu a len tak sa neopozerá. Medzi jeho prednosti radíme predovšetkým húževnatosť a výdrž. Preto sú produkty s prvkami kovu jedny z najkvalitnejších na trhu. plast: Plast je ľahký a praktický materiál preslávený pre svoju ohybnosť, pružnosť a poddajnosť. Zároveň sú plasty odolné voči biologickým činiteľom, ako sú baktérie, plesne, huby, hmyz alebo hlodavce.
O značke / MISDA

Na začiatku 90. rokov sa s Českom spojili tradičné vietnamske dielne pomocou veľkoobchodnej distribúcie. Ich úlohou bolo vziať to najkrajšie, čo z tradičných remesiel vzišlo a obohatiť to moderným dizajnom.

Mohlo by sa vám páčiť

- 15 %
- 30 %
Kôš Tivoli – set 3 ks HOUSE NORDIC
41,65 € 59,50 €
- 25 %
Nádoba na kvety Ebbie BLOOMINGVILLE
256,43 € 341,90 €
- 25 %
Dekoratívny kvetináč Avo BLOOMINGVILLE
12,68 € 16,90 €