Vyrovnávací púder translucent

30,50 €   –20 %
24,40 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie do 19/1 a zadarmo

  • u vás doma 29. 11. - 3. 12.

  • Výdajne po celej SR

Pro každou pokožku. Pro pravidelný vzhled pleti.

Kompaktní Colour Correcting Powder působí, jak již jeho popis naznačuje opticky sjednocujícím účinkem na drobné nesrovnalosti pleti. S vysokým obsahem pěstícího hedvábí, které dlouhodobě udržuje vlhkost v pokožce.

Zelený odstín neutralizuje zarudnutí (popraskané žilky, akné apod.) Červený neutralizuje modré podtóny pleti (např. tmavé kruhy pod očima). Žlutý odstín rozjasňuje pleť a Hnědý transparentní odstín v této kombinaci dotváří a sjednocuje celkový vzhled vašeho podkladu.

Mastek (Talc), Hedvábný pudr (Serica), Oxid křemičitý (Solum Diatomeae), Sodium Potassium Aluminum Silicate Stearát hořečnatý (Magnesium Stearate), Marulový olej (Sclerocarya birrea), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Čajovník čínský (Camellia sinensis), Éterické oleje (Parfum), Citronellol Geraniol Linalool Citral Eugenol Slída (Mica CI 77288), Karmín (CI 75470), Oxid železa (CI 77491), Oxid železa (CI 77492), Oxid železa (CI 77499), Oxid titaničitý (CI 77891), Ultramarín (CI 77007)

 

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829043756
Objem 8 g
Farba translucent
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 20 %
Nové
Pure Care Cover Stick DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 29. 11.
Zľava 20 %
Hodvábný púder DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 29. 11.
Zľava 20 %
Makeup Foundation DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 22. 11.
Zľava 20 %
Produkt u vás už 29. 11.